News

Eurowizja 2020: Lanberry reprezentantką Polski?

Eurowizja 2020: Lanberry reprezentantką Polski?

Fot. YouTube.com/Lanberry

Lanberry zostanie reprezentantką Polski na Eurowizji 2020? Piosenkarka zdradziła czy zamierza wystartować w preselekcjach. Miałaby szansę na wygraną?

Eurowizja 2020 już z pierwszą wpadką >> 

Eurowizja 2020: data, miejsce

65. Konkurs Piosenki Eurowizji odbędzie się 12, 14 i 16 maja w Rotterdamie (Holandia). Eurowizja zostanie zorganizowana w tym kraju dzięki zwycięstwu reprezentanta Holandii w ubiegłorocznym konkursie. Przypomnijmy, że Duncan Laurence wygrał Eurowizję 2019 piosenką Arcade.

Eurowizja 2020: reprezentant Polski

Kto zaprezentuje Polskę na Eurowizji 2020 w Holandii? Do konkursu zostało jeszcze sporo czasu, dlatego jeszcze nie wiadomo jak polski nadawca wybierze wykonawcę z naszego kraju. Jednak już teraz mówi się, że szanse na wyjazd na Eurowizję 2020 ma Lanberry, czyli Małgorzata Uściłowska.

Czy Lanberry pojedzie na Eurowizję? Okazuje się, że są na to spore szanse. ;-) 

Jeśli chodzi o reprezentowanie Polski na Eurowizji, to na pewno mogę powiedzieć jedno: nie mówię „nie”. Nie wiem jednak, czy w tym roku, ale myślę o tym – powiedziała wokalistka w jednym z wywiadów. Małgorzata Uściłowska miała dodać również, że eurowizyjną piosenkę chciałaby przygotować wspólnie z Patrykiem Kumórem.

Eurowizja Junior 2019: kto wygrał, ile punktów dla Polski? >> 

Eurowizja: Lanberry

Przypomnijmy, że Laberry już kiedyś próbowała swoich sił w Konkursie Piosenki Eurowizji. Wokalistka brała udział w polskich preselekcjach do konkursu w 2017 roku z piosenką Only Human. Ostatecznie zajęła jednak 6. miejsce, a reprezentantką Polski została Kasia Moś, która zaśpiewała singiel Flashlight.

Naszym zdaniem Lanberry powinna startować w preselekcjach do Eurowizji 2020, w końcu ma na swoim koncie już dwa eurowizyjne hity! To właśnie Lanberry (wspólnie z Patrykiem Kumórem) stworzyła kawałki Anyone I Want To Be i Superhero, z którymi Roxie Węgiel i Viki Gabor wygrały Eurowizję Junior (i to dwa lata z rzędu)! ;-) 

Kibicowalibyście Lanberry na Eurowizji?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj