Reklama
placeholder
News

Tribbs i Lanberry we wspólnym kawałku. Słuchaliście Dzięki, że jesteś?

Tribbs i Lanberry we wspólnym kawałku. Słuchaliście Dzięki, że jesteś?

fot. instagram.com/lanberry/ fot. instagram.com/tribbs/

Reklama
Reklama
placeholder

Lanberry i Tribbs łączą siły we wspólnym kawałku Dzięki, że jesteś. Jak wypadło połączenie tych dwóch światów?

Tribbs oświadczył się... drugi raz! Kim jest Żaneta Płudowska, jego partnerka? >>

Tribbs i Lanberry - Dzięki, że jesteś: "Lećmy, póki mamy czas"

5 października 2023 roku na kanale Lanberry na YouTube pojawiła się piosenka o tytule Dzięki, że jesteś. Piosenkarka współpracowała przy niej z prężnie rozwijającym się w branży DJ-em, producentem muzycznym oraz kompozytorem - Tribbsem. Do utworu nie dołączono teledysku, choć posiada on własną okładkę, na której artyści siedzą obok siebie w klimatycznym studiu. Kawałek jest bardzo "energiczny" i zdecydowanie ma pozytywne brzmienie, a w dwa dni zebrał prawie 43 tysiące wyświetleń. W komentarzach pojawiło się wiele pochwał i komplementów od fanów, którzy zdecydowanie docenili tę współpracę.

Tekst utworu nawiązuje m.in. do ulotności chwil, łapania i doceniania momentów oraz maksymalnego wykorzystywania wolnego czasu na tworzenie wspomnień.

Łapmy te momenty
Są ulotne jak my
Dlatego dziś
Chcę powiedzieć Ci
Dzięki, że jesteś

- fragment utworu Dzięki, że jesteś

Tribbs – kim jest artysta, który bierze na tapet polskie klasyki? >>

Tribbs, który zagrał swój pierwszy profesjonalny koncert w wieku 14 lat, realizuje coraz więcej projektów z innymi popularnymi twórcami. 27-latek współpracował już m.in. z Roksaną Węgiel, Kubańczykiem i Smolastym. Artysta znany jest ze swoich remiksów polskich klasyków, a także realizował wiele eurowizyjnych piosenek.

To, co łączy Tribbsa z Lanberry, to m.in. zaangażowanie we współtworzenie singli z innymi muzykami. Dodatkowo oboje mają doświadczenie w pracy nad hitami eurowizyjnymi. 36-latka jest współautorką piosenek Anyone I Want To Be oraz Superhero, z którymi reprezentantki Polski, Roksana Węgiel i Viki Gabor, wygrały Eurowizję Junior w kolejno 2018 i 2019 roku. Piosenkarka zdecydowanie nie daje fanom "odpocząć" od swoich hitów, ponieważ co kilka miesięcy publikuje nowe piosenki i projekty. Jak podoba Wam się jej najnowszy singiel stworzony we współpracy z Tribbsem?

Słuchaliście już singla Dzięki, że jesteś? Znajdziecie go poniżej.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama