News

Premiera w 4FUN.TV: Lanberry z nowym singlem ZEW

Premiera w 4FUN.TV: Lanberry z nowym singlem ZEW

fot. instagram.com/lanberry

W Lanberry obudził się ZEW! Po 4 latach sukcesów na rynku muzycznym z utworami takimi jak Piątek, Gotowi na wszystko czy Ostatni most Lanberry, czyli Małgorzata Uścisłowska, otwiera nowy rozdział w swojej karierze. Najnowszy singiel Zew to najbardziej bezkompromisowy utwór z całej dyskografii artystki.

Tak dzisiaj wygląda córka Eminema. Wyrosła na piękność! >>

Drapieżny tekst piosenki uzupełnia klip, w którym zobaczymy nawiązanie do symboliki ezoterycznej i Lanberry w całkowicie nowej, odważnej odsłonie. Wszystko to zamknięte w jak zawsze we wpadającej w ucho aranżacji.

Zauważyłam, ze czegoś mi brakuje zarówno w twórczości, jak i w życiu, ogólnie. Dotarłam do punktu bez odwrotu, czułam, że coś mnie uwiera, a bardzo chcę pokazać światu w pełni kim jestem. Zaczęłam bardzo intensywnie pracować nad sobą I odkryłam rzeczy, których o sobie nie wiedziałam. Odkryłam na nowo swoją kobiecość, swój wewnętrzny instynkt. Dzikość i stanowczość. Swój zew. To wołanie do powrotu. Do powrotu do siebie- zadbania o siebie i swoje granice. Czym dla mnie jest Z E W ? to podążanie swoją drogą, posiadanie swojego wewnętrznego kompasu, brak zgody na przekraczanie swoich granic – mówi Lanberry o singlu Zew.

Michał Szpak krytykuje The Voice Kids. Roxie Węgiel mu odpowiedziała >>

Premiera teledysku Lanberry do piosenki Zew już w piątek 18 października po godzinie 14:00 w paśmie Chcesz?Masz! – oczywiście w 4FUN.TV!
 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤🌙🐆 #lanberry

Post udostępniony przez Lanberry (@lanberry)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj