News

4 polskie kawałki, które rządzą na listach przebojów! Który najlepszy?

4 polskie kawałki, które rządzą na listach przebojów! Który najlepszy?

screen from YouTube.com/DawidKwiatkowski

Coraz częściej nasze rodzime kawałki trafiają na szczyty list przebojów. Polskie gwiazdy wzorują się na zagranicznych, ich teledyski są coraz ciekawsze, a sama muzyka nie odstaje od obcojęzycznych hitów. Zestawiliśmy 4 gorące numery, które szturmem podbiły zarówno muzyczne notowania, jak i serca muzykomaniaków. Która piosenka najbardziej przypadła Wam do gustu?

Sławomir - Miłość w Zakopanem

Zakopane to bez wątpienia najsłynniejsza miejscowość w polskich górach, a „Miłość w Zakopanem” to z pewnością największy przebój grupy Sławomir. Statystycznie każdy Polak widział teledysk do tego kawałka przynajmniej dwa razy, bo klip ma na koncie ponad 122 miliony odsłon. Sławomir swoją energią zaraża publiczność, a to sprawia, że na jego koncerty przychodzi coraz więcej fanów.

Dawid Kwiatkowski – Jesteś

„Jesteś” Dawida Kwiatkowskiego to pierwszy singiel z jego zapowiadanej płyty.Po dłuższym czasie śpiewania po angielsku, Dawid wrócił do tworzenia po polsku. Nowy singiel Dawida to „historia pokazująca, że samotność może dotknąć każdej osoby, niezależnie od statusu materialnego i społecznego. To opowieść o emocjach i myślach, które targają umysłem człowieka w sytuacji, gdy orientuje się, że nie ma nikogo obok”. Widzieliście 4FUN-ową wersję klipu do „Jesteś”? Koniecznie sprawdźcie TUTAJ!

Sound’N’Grace – Idealnie

Utwór „Idealnie” promuje najnowszą płytę chóru Sound’n’Grace, której premiera odbyła się 17 listopada. Oprócz singla „Idealnie” w albumie znalazło się jeszcze 14 utworów, w tym między innymi hit „100” nagrany z Filipem Lato. Do nagrania płyty Sound’n’Grace zaprosiło wielu wybitnych wokalistów, takich jak Mateusz Ziółko, Jula, Filip Lato oraz Merghani.

Lanberry, Feel – Gotowi na wszystko

Piosenka „Gotowi na wszystko” pojawiła się 30 listopada 2017 roku. Pozytywne nagranie już od pierwszych chwil premiery zbierało dobre opinie. Ten kawałek powstał w celu promocji filmu o tym samym tytule. Za tekst odpowiada Lanberry, Piotr Kupicha oraz Steve Manovski. Ten ostatni jest również producentem i kompozytorem kawałka.

Te wszystkie kawałki usłyszycie już 6 marca w programie Hot&Fresh! Bądźcie z nami od 18:00!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj