News

Eurowizja Junior 2021: skandal z matką zwyciężczyni? Odradzała głosowanie na Polskę

Eurowizja Junior 2021: skandal z matką zwyciężczyni? Odradzała głosowanie na Polskę

fot. Instagram.com/junioreurovisionofficial

Malena z Armenii wygrała Eurowizję Junior 2021. Po finale Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci głośno jest również o matce 14-latki. Do internetu trafił screen posta, z którego wynika, że kobieta odradzała głosowanie m.in. na Polskę.

Eurowizja Junior 2021: zwycięska piosenka. 'Viki Gabor po roku w Armenii' >> 

Eurowizja Junior 2021: Armenia wygrywa. Wyniki głosowania

Malena, która w Paryżu zaśpiewała piosenkę Qami Qami, była uważana za główną rywalkę Sary James do wygranej na Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci. Rzeczywiście reprezentantka Polski zajęła 2. miejsce, zdobywając 6 punktów mniej niż wokalistka z Armenii. 

Przypomnijmy, że wyniki Eurowizji Junior to suma głosów oddanych przez widzów (50% wszystkich punktów) oraz tych przyznanych przez jury (50% wszystkich punktów). Polska zdobyła 116 punktów od jury i 102 punkty za głosowanie online. Armenia – 115 punktów od jury i 109 za głosowanie online.

Eurowizja Junior: jak Sara James wypadła na próbie? 'Świetna robota, Polsko' >>

Eurowizja Junior 2021: matka Maleny zachęcała do bojkotu Polski? Screen w sieci

Wielu fanów Eurowizji Junior jest rozczarowanych faktem, że to nie Sara James odniosła zwycięstwo. Emocje podgrzewa screen z InstaStory mamy Maleny, który trafił do internetu.

Kobieta podpowiadała jak zagłosować kilka razy z jednego urządzenia i sugerowała, żeby nie wybierać krajów, które są uznawane za głównych faworytów w JESC 2021, czyli Polski, Francji oraz Rosji.

Pojawiły się komentarze, że matka Maleny zachowała się nie fair. Część internautów twierdzi, że Armenia nieuczciwie odniosła zwycięstwo na Eurowizji Junior 2021.

Eurowizja Junior 2021: Polska wygra trzeci raz? Sara James faworytką za granicą >> 

Francja na Eurowizji Junior 2021 zajęła 3. miejsce, zdobywając łącznie 187 punktów. Rosja uplasowała się na 7.  pozycji z 124. punktami.

 

 

 

 

 

 

 

 
Zobacz też
Komentarze : 2
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.