News

Ewa Farna w ciąży! Poród już blisko! [ZDJĘCIA, VIDEO]

Ewa Farna w ciąży! Poród już blisko! [ZDJĘCIA, VIDEO]

screen YouTube/EWA FARNA OFFICIAL

Ewa Farna w ciąży - to pewne, a poród już baaardzo blisko! Gwiazda w bardzo niecodzienny sposób poinformowała fanów o fantastycznej nowinie. O tym, że Ewa Farna i Martin Chobot będą mieli dziecko, pokazali w nowym teledysku do piosenki Ta o nas, którą napisał po czesku Martin Chabot, który gra w zespole Ewy. Na szczęście Ewa postarała się o dwujęzyczny refren, pokazując jak ważni są dla niej polscy fani. 

Jakiej płci będzie dziecko Ewy Farnej i Martina Chabota? Tego para jeszcze nie zdradziła. Widać, że są wyjątkowo szczęśliwi i cały czas zakochani. Teledysk, w którym muzyczna para poinformowała o ciąży, to video stworzone na wesele Ewy Farnej i Martina Chabota, i uzupełnione o wakacyjne ujęcia brzuszka. 

Oscary 2019: Shallow na żywo! Gaga i Cooper przesadzili?

Ewa Farna o ciąży poinformowała w taki sposób:

Ta piosenka właściwie nigdy nie miała być ”opublikowana“.
Powstała ponad półtora roku temu jako opowieść naszej historii tylko dla uszu i oczu gości na naszym weselu. Byliśmy pewni, że jest za bardzo prywatna by ją przedstawić szerokiej publiczności, ponieważ należymy raczej do osób, którzy cenią i chronią swoja prywatność.

Niektórzy goście weselni przekonywali nas, że moi słuchacze zasługują na to by słyszeć ją właśnie dla tej szczerości i naturalności, którą w sobie niesie. I tak się długo wahaliśmy.
Potem jednak przyszedł następny impuls, który wzmocnił znaczenie tego utworu i sensowną okazję, by ujrzał on światło dzienne.

Dlatego dopełniliśmy niektóre ujęcia do teledysku i teraz jest już też w Waszych rękach.
Piosenkę napisał mój mąż, więc jest tylko po czesku, ale ponieważ nasza miłość jest polsko-czeska, przynajmniej refren jest dwujęzyczny.

Godlewska i Linkiewicz prawie się poszarpały na konferencji prasowej

Ewa Farna - Ta o nas:

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj