Reklama
placeholder
News

Ewa Farna zagrała w filmie! Niedawno wszedł do kin

Ewa Farna zagrała w filmie! Niedawno wszedł do kin

Fot. Instagram.com/ewa_farna93

Reklama
Reklama
placeholder

Ewa Farna zagrała w filmie! Produkcja  z jej udziałem właśnie wchodzi do kin. Zobaczcie zwiastun i sprawdźcie co jeszcze wiemy o filmie.

Mulan: filmowa wersja bajki wkrótce w kinach! Zobacz zwiastun >> 

Ewa Farna zagrała w filmie

Chociaż Ewa Farna niedawno po raz pierwszy została mamą, nie zamierza rezygnować z kariery. Już jesienią 2019 roku gwiazda wróci do koncertowania, ale to nie wszystko. Niedługo wchodzi do kin film z udziałem Ewy Farnej.

Ewa Farna urodziła! Znamy płeć i imię dziecka >> 

O tym, że zagrała w filmie, Ewa Farna pochwaliła się na swoim Instagramie i przy okazji pokazała plakat produkcji: 

Hej kochani, będę w filmie! I gram tam prawdziwą rolę. Ewy alias Marty w czesko-niemieckim filmie Uzly a Pomeranče. (…) Jestem go bardzo ciekawa. To było świetne doświadczenie – napisała.

Co wiemy o filmie, w którym zagra Ewa Farna? Uzly a Pomeranče to czesko-niemiecki dramat z elementami romansu w reżyserii Ivana Pokorný’ego. Scenariusz jest oparty na podstawie książki dla młodzieży Ivy Procházkovej o tym samym tytule. W rolach głównych, oprócz Ewy Farnej w filmie Uzly a Pomeranče zobaczymy m.in.: Tomáša Dalecký’ego, Emilie Neumeister, Stanislava Majera, Leoša Noha i Steffena Grotha.

Film został wyprodukowany przez Daniela Severa we współpracy z Telewizją Czeską i przy wsparciu Państwowego Funduszu Kinematografii.

Salvatore Ganacci: kim jest najbardziej szalony DJ świata? >> 

O czym jest film, w którym wystąpi Ewa Farna? Jak czytamy na stronie CSFD to historia dziewczyny, której pasją są konie. To też „historia szczęśliwego i bolesnego dojrzewania w odosobnieniu i pięknie Gór Łużyckich”.

Miley Cyrus jak Britney Spears? Siostra Brit dała się nabrać >> 

Kiedy film z Ewą Farną będzie w kinach? Wiadomo, że czeska premiera Uzly a Pomeranče odbędzie się 11 lipca 2019 roku. W Niemczech produkcja weszła na ekrany 30 maja 2019 roku.

Kiedy polska premiera filmu z Ewą Farną? Na razie nie ma informacji na temat tego, czy Uzly a Pomeranče zobaczymy też w Polsce, ale biorąc pod uwagę, że Ewa Farna jest u nas wielką gwiazdą, możemy być prawie pewni, że premiera filmu z udziałem piosenkarki odbędzie się też u nas. :-) 

Czekacie na premierę?

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama