Reklama
placeholder
News

Wardęga wraca do FAME MMA. Będzie walczył z… Fabijańskim?

Wardęga wraca do FAME MMA. Będzie walczył z… Fabijańskim?

fot. Instagram: @famemmatv / @fmmanews / @famenews.tv

Reklama
Reklama
placeholder

Sylwester Wardęga potwierdził swój powrót do FAME MMA. Z nieoficjalnych informacji wynika, że youtuber miałby zawalczyć z Sebastianem Fabijańskim. 

Sylwester Wardęga w ostatnim czasie może liczyć na szczególną popularność w internecie. Na początku października youtuber nagłośnił aferę Pandora Gate, przedstawiając dowody na to, że Stuart ''Stuu'' Burton utrzymywał prywatny kontakt ze swoimi nieletnimi fankami. Sylwester Wardęga wspomniał również o tym, że o zachowaniach Stuu mieli wiedzieć inni youtuberzy, w tym Michał Baron, znany jako Boxdel. Po premierze filmu o Pandora Gate federacja FAME MMA zerwała współpracę z Boxdelem. Niedługo potem z federacją musieli pożegnać się również Marcin Dubiel, Agata Fąk i DeeJayPallaside. Okazuje się, że organizatorzy postanowili za to zaprosić do walki Sylwestra Wardęgę. 

Będzie FILM o Pandora Gate? Ma nad nim pracować Sadowska i… Maja Staśko >>

FAME MMA: Sylwester Wardęga wraca do federacji. Zawalczy z Fabijańskim?

Sylwester Wardęga będzie jednym z zawodników, który zawalczy na FAME: REBORN. Nadchodząca gala FAME MMA odbędzie się 9 grudnia 2023 roku w Atlas Arenie w Łodzi. Przypominamy, że youtuber ma na swoim koncie dwie przegrane walki w FAME MMA. W 2021 roku zmierzył się z Kacprem Błońskim oraz Danielem ''Dannym'' Ferrerim. 

W niedzielę 5 listopada federacja FAME MMA poinformowała w mediach społecznościowych, że Sylwester Wardęga powróci do oktagonu i zawalczy w walce wieczoru:

GUESS WHO’S BACK 😎 Widzimy się już jutro (poniedziałek) o godzinie 19:00 na pierwszym CAGE’u przed galą FAME: REBORN. 😇Podczas trwania programu opublikujemy pełną kartę walk i dużo mocnych informacji. Będzie naprawdę gruuubo 🔥LET THE GAME BEGIN🏆

Sylwester Wardęga potwierdził swój udział w FAME MMA, odpowiadając na wpis w komentarzach:

Kurcze nie wiedziałem, że będę dziś ogłaszany, tak bym się jakoś przygotował, ale jeśli plan marketingowy był inny to trudno. Teraz trzeba tylko kontrakt podpisać…

Fabijański wyszedł ze szpitala psychiatrycznego. Opowiedział o diagnozie i powodach >>

Wpis z informacją o tym, że Sylwester Wardęga ma zawalczyć z Sebastianem Fabijańskim na nadchodzącej gali FAME MMA, pojawił się na profilu na Instagramie o nazwie @fmmanews. 

[AKTUALIZACJA 06.11 22:30]

Walka Sylwestra Wardęgi i Sebastiana Fabijańskiego została oficjalnie potwierdzona przez organizatorów gali FAME MMA:

W Main Evencie czeka Was pojedynek Sylwestra Wardęgi oraz Sebastiana Fabijańskiego w formule Boksu - małe rękawice.

Czekacie na powrót Sylwestra Wardęgi do oktagonu?

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama