News

Filip Lato i Jula: premiera ZANIM NAS POLICZYSZ w 4FUN.TV!

Filip Lato i Jula: premiera ZANIM NAS POLICZYSZ w 4FUN.TV!

YouTube.com/Filip Lato

Filip Lato połączył siły z wokalistką Julą, którą z pewnością pamiętacie z hitu Za każdym razem. Ich wspólna piosenka Zanim nas policzysz już pojawiła się w serwisie YouTube, a za kilka godzin zobaczycie ją premierowo w 4FUN.TV!

O czym śpiewają Filip Lato i Jula?

Każdy kto kiedyś kochał wie, że w związku nie zawsze wszystko układa się tak jak byśmy tego chcieli. Dopóki jednak między dziewczyną i chłopakiem istnieje prawdziwe uczucie, dopóty nie wolno im się poddać - po każdej burzy zawsze pojawia się słońce i w tej piosence zawarty jest promyk tej nadziei. Bardzo się cieszę, że Jula zgodziła się zaśpiewać tę piosenkę razem ze mną - dzięki połączeniu damskiego i męskiego wokalu utwór zyskał zupełnie nową jakość, a emocje w nim zawarte są jeszcze bardziej autentyczne – powiedział Filip Lato.

Zanim nas policzysz to jedna z najważniejszych dla nas kompozycji, w którą włożyliśmy całe nasze serce, emocje ale też osobiste doświadczenia. Opisuje prawdziwą historię dwojga ludzi, a każdy jej kolejny wers, jak dni w kalendarzu - zaskakuje. Jak ważne wydarzenia w naszym życiu - zmusza do refleksji. Nigdy nie jest za późno na prawdziwą miłość. Potrzeba jej czasu i determinacji, czasem brakuje nam sił i słów. Jednak na końcu, po wielu trudach czeka na nas najpiękniejsza nagroda. Dlatego pamiętaj - „Zanim nas policzysz" - spróbuj zawalczyć - mówią autorzy piosenki.

Zanim nas policzysz Filipa Lato i Juli zobaczycie i usłyszycie premierowo w piątek 4 stycznia 2019 roku w programie Hot&Fresh – bądźcie z nami od 18:00!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj