Reklama
placeholder
News

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Szczegóły pochówku są już znane

Pogrzeb Gabriela Seweryna. Szczegóły pochówku są już znane

fot. Instagram: @rafalgrabias

Reklama
Reklama
placeholder

Gabriel Seweryn zmarł we wtorek 28 listopada 2023 roku. Wiadomo, kiedy i w jakim miejscu odbędzie się jego pogrzeb.

Gabriel Seweryn był projektantem mody znanym jako "Versace z Głogowa". Występował też w programie Królowe życia. W dniu swojej śmierci Gabriel Seweryn około 15:30 trafił na SOR i skarżył się na bóle w klatce piersiowej. Lekarze przeprowadzili badania laboratoryjne, po czym podali mu leki, które miały załagodzić dolegliwości. Eva Todorov z Głogowskiego Szpitala Specjalistycznego przekazała, że po około dwóch godzinach stan Gabriela Seweryna nagle się pogorszył i doszło do zatrzymania krążenia. Mimo długiej reanimacji jego życia nie udało się uratować.

Gabriel Seweryn przed śmiercią zrobił przerażającego live’a. „Ja naprawdę umrę” >>

Gabriel Seweryn - pogrzeb

Pogrzeb Gabriela Seweryna odbędzie się w środę 6 grudnia 2023 roku o godzinie 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie. Szczegóły pogrzebu na swoim InstaStory przekazał między innymi były partner Gabriela Seweryna, Rafał Grabias. Mężczyzna udostępnił zdjęcie nekrologu o następującej treści:

Msza święta żałobna odprawiona zostanie dnia 6 grudnia 2023 r. (środa) o godz. 12:00 w Kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Krzepowie, po czym nastąpi odprowadzenie zmarłego na miejsce wiecznego spoczynku.

Rafał Grabias pożegnał Gabriela Seweryna. W przeszłości tworzyli długoletni związek >>

Garbiel Seweryn - przyczyna śmierci

W czwartek 30 listopada 2023 roku Rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Legnicy, prokurator Lidia Tkaczyszyn, przekazała wyniki sekcji zwłok Gabriela Seweryna. Dokładna przyczyna jego śmierci nie jest jeszcze znana. Dotychczas wiadomo tylko, że wykluczono obrażenia ciała i mają zostać przeprowadzone dodatkowe badania toksykologiczne. 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama