Reklama
placeholder
News

Dziewczyna Pique trafiła do szpitala. Co się wydarzyło?

Dziewczyna Pique trafiła do szpitala. Co się wydarzyło?

fot. Instagram.com/3gerardpique

Reklama
Reklama
placeholder

Media obiegła wiadomość, że nowa partnerka Gerarda Pique trafiła do szpitala. Dlaczego Clara Chia Marti znalazła się pod opieką lekarzy?

Shakira i nowa dziewczyna Pique są do siebie bardziej podobne niż wokalistka chciałaby przyznać? Ten TikTok mówi wszystko >> 

Jakiś czas temu były ukochany Shakiry udostępnił na Instagramie zdjęcie z nową wybranką. Następczynią kolumbijskiej wokalistki została 23-letnia Clara Chia Marti.

Shakira i Pique rozstali się w połowie 2022 roku, jednak o kulisach zakończonego związku wciąż jest głośno. Emocje podgrzała sama Shakira, która w styczniu 2023 roku wydała singiel BZRP Music Sessions #53, w którym dosadnie śpiewa o eks i jego dużo młodszej dziewczynie. Padły m.in. słowa: „zamieniłeś Ferrari na Twingo” czy „zamieniłeś Rolexa na Casio”.

Clara Chia Marti spotyka się z negatywnymi komentarzami ze strony fanów Shakiry, stale budzi zainteresowanie mediów.

Shakira tak dowiedziała się, że Pique ją zdradza? 'Winny'… słoik dżemu >>

Według doniesień zagranicznych portali, kobieta znalazła się w szpitalu przez atak paniki wywołany presją. 

Pique Clara Chia Marti w szpitalu

Chia była leczona w szpitalu  w Barcelonie, Quironsalud, ponieważ zbyt szybko znalazła się na głębokiej wodzie. Nie może znieść presji bycia postacią oczernianą przez połowę ludzkości. Odkąd jej nazwisko i wizerunek stały się publiczne, obelgi, plotki, komentarze i aluzje nie ustają – cytuje doniesienia hiszpańskiego ElNacional Przegląd Sportowy.

Przypomnijmy, że Pique miał poznać Clarę Chię Marti w swojej firmie. Studentka została tam zatrudniona.

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama