News

J Balvin splagiatował Żabsona?! ODIO brzmi jak piosenka Polaka

J Balvin splagiatował Żabsona?! ODIO brzmi jak piosenka Polaka

Fot. Instagram.com/jbalvin/zabsonziomal

J Balvin splagiatował Żabsona?! Niektórzy fani muzyki uważają, że kawałek Odio Kolumbijczyka brzmi bardzo podobnie do piosenki Polaka. Mają rację?

ASAP Rocky aresztowany! Koncert na Openerze zostanie odwołany? >> 

J Balvin jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Liczby wyświetleń jego piosenek na YouTube sięgają milionów, a nawet miliardów! Kilka tygodni temu J Balvin wydał swój najnowszy album Oasis, na której znalazł się m.in. singiel Odio. Niektórym kawałek J Balvina do złudzenia przypomina… utwór Trapollo, który w 2018 roku wypuścił polski raper Żabson, czyli Mateusz Zawistowski.

Shawn Mendes: polski cover If I Can’t Have You! Lepszy niż oryginał? >>

Czy J Balvin splagiatował kawałek Polaka? Chociaż momentami oba utwory brzmią prawie tak samo, jest to raczej mało prawdopodobne. Chyba, że J Balvin lubi słuchać polskiego rapu. ;-) Bardzo możliwe, że obaj muzycy po prostu korzystali z tych samych muzycznych schematów albo zainspirowali się innym twórcą.

W którym momencie Odio i Trapollo są podobne? Posłuchajcie kawałków od 30. sekundy! 

Opener 2019: rozpiska godzinowa i praktyczne informacje >> 

Bardzo możliwe, że J Balvin wykona piosenkę Odio na koncercie w Polsce. Przypominamy, że artysta będzie jedną z gwiazd Opener Festival 2019. Kolumbijczyk wystąpi przed polską publicznością 6 lipca 2019 roku o godzinie 20.00. Koncert odbędzie się na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Też słyszycie podobieństwo w Odio i Trapollo?

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hoy si me siento pero sabroso!! ????????????? LATINO GANG

Post udostępniony przez J Balvin (@jbalvin)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Me regañaron- la vistima?

Post udostępniony przez J Balvin (@jbalvin)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

El sol alumbra para todo el mundo ?

Post udostępniony przez J Balvin (@jbalvin)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

AMORE Fot @m.rychlinska #pink #love #misbhv #obey #heart #art #fashion #streetwear #portrait

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ten rok był najbardziej twórczym okresem mojego życia wydałem swój debiut "To Ziomal" który teraz to już pewne pokrył się złotem oraz konceptualną epke "Trapollo". Powstało kilkanaście klipów i sesji zdjęciowych z moim udziałem. Wystąpiłem u @kuba_wojewodzki_official . Podpisałem całoroczny kontrakt z @adidasoriginals . Współpracowałem z @burn_energy @doritospolska oraz @tymczasemeb. W tym roku zapłaciłem więcej podatku dochodowego niż zarobiłem za rap w poprzednich latach ? i hajs się zgadza jak nigdy dotąd . Ale co najważniejsze poznałem wielu ludzi którzy mnie zainspirowali, nauczyli nowych rzeczy i pokazali szersze perspektywy. Poznałem ludzi z innych państw którzy patrzą na wiele spraw tak samo jak ja i zawiązałem z nimi przymierze haha. Ale też pozbyłem się z mojego otoczenia ludzi którzy żerowali na mojej dobroci. Dziękuję ekipie @revolume_pl która trzyma piecze nad moją karierą dzięki Wam jestem teraz tu gdzie jestem. 2019 jest Nasz "INTERNAZIOMAL" ??? Fot @osiemdziewiec

Post udostępniony przez Żabson (@zabsonziomal)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj