Reklama
placeholder
News

J Balvin splagiatował Żabsona?! ODIO brzmi jak piosenka Polaka

J Balvin splagiatował Żabsona?! ODIO brzmi jak piosenka Polaka

Fot. Instagram.com/jbalvin/zabsonziomal

Reklama
Reklama
placeholder

J Balvin splagiatował Żabsona?! Niektórzy fani muzyki uważają, że kawałek Odio Kolumbijczyka brzmi bardzo podobnie do piosenki Polaka. Mają rację?

ASAP Rocky aresztowany! Koncert na Openerze zostanie odwołany? >> 

J Balvin jest w tej chwili jednym z najpopularniejszych artystów na świecie. Liczby wyświetleń jego piosenek na YouTube sięgają milionów, a nawet miliardów! Kilka tygodni temu J Balvin wydał swój najnowszy album Oasis, na której znalazł się m.in. singiel Odio. Niektórym kawałek J Balvina do złudzenia przypomina… utwór Trapollo, który w 2018 roku wypuścił polski raper Żabson, czyli Mateusz Zawistowski.

Shawn Mendes: polski cover If I Can’t Have You! Lepszy niż oryginał? >>

Czy J Balvin splagiatował kawałek Polaka? Chociaż momentami oba utwory brzmią prawie tak samo, jest to raczej mało prawdopodobne. Chyba, że J Balvin lubi słuchać polskiego rapu. ;-) Bardzo możliwe, że obaj muzycy po prostu korzystali z tych samych muzycznych schematów albo zainspirowali się innym twórcą.

W którym momencie Odio i Trapollo są podobne? Posłuchajcie kawałków od 30. sekundy! 

Opener 2019: rozpiska godzinowa i praktyczne informacje >> 

Bardzo możliwe, że J Balvin wykona piosenkę Odio na koncercie w Polsce. Przypominamy, że artysta będzie jedną z gwiazd Opener Festival 2019. Kolumbijczyk wystąpi przed polską publicznością 6 lipca 2019 roku o godzinie 20.00. Koncert odbędzie się na lotnisku Gdynia-Kosakowo.

Też słyszycie podobieństwo w Odio i Trapollo?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama