Reklama
placeholder
News

Ed Sheeran i J Balvin w dwóch singlach! Który lepszy?

Ed Sheeran i J Balvin w dwóch singlach! Który lepszy?

fot. materiały prasowe/Universal Music Polska

Reklama
Reklama
placeholder

J Balvin i Ed Sheeran połączyli siły! Efektem ich współpracy jest EP-ka, na którą składają się dwie piosenki – Sigue oraz Forever My Love.

Camila Cabello, Ed Sheeran i Tom Odell zagrają na wyjątkowym Koncercie dla Ukrainy. Kiedy i gdzie? >> 

Ed Sheeran i J Balvin – piosenki Sigue i Forever My Love

Sigue to energiczny, taneczny numer w stylu reggaeton, a Forever My Love to piękna miłosna ballada. J Balvin i Ed Sheeran znowu udowadniają, że mają talent do przekraczania muzycznych granic i tworzenia różnorodnych dźwięków. 

Wspólny projekt jest owocem przyjaźni łączącej dwóch światowej sławy muzyków. Być może tego nie wiecie, ale Ed Sheeran i J Balvin poznali się przypadkiem, na... siłowni. Zaczęło się od zwykłej rozmowy, a przerodziło w serdeczną zażyłość.

Harry Styles: nowa płyta w drodze! Kiedy premiera Harry's House? >>

Wszystko, co dobre, wymaga czasu. Pół roku temu byłem na siłowni i patrzę, koleś wygląda jak Ed Sheeran. Okazało się, że to był on. Wypiliśmy kawę, porozmawialiśmy o życiu i okazało się, że świetnie się dogadujemy. Połączyły nas proste rzeczy, tworząc prawdziwą przyjaźń – rozmawialiśmy nawet o tym, jak to jest być ojcem.

W Nowym Jorku zaplanowaliśmy dzień w studiu i oto rezultaty. Pierwsze dwie piosenki, które nagraliśmy to właśnie „Sigue” i „Forever my Love”. Ja zaprosiłem Eda do świata reggaetonu, a on wprowadził mnie do swojej muzycznej rzeczywistości. Naprawdę fajnie było usłyszeć go śpiewającego po hiszpańsku. Mamy nadzieję, że pokochacie te piosenki tak samo, jak my. Życzymy dużo pokoju i miłości – opowiadał J Balvin.

Z kolei Ed Sheeran początki znajomości z J Balvinem i powstanie wspólnych utworów wspomina tak:

Poznałem J-a w ubiegłym roku na siłowni w Nowym Jorku. Było bardzo wcześnie rano i na sali byłem tylko ja i on. Rozpoznałem jego głos, kiedy rozmawiał przez telefon, więc podszedłem i przywitałem się. Tak dobrze nam się rozmawiało, że poszliśmy razem na lunch, a potem na popołudniową herbatę. Później po prostu zostaliśmy kumplami, którzy często ze sobą rozmawiają.

Daddy Yankee po 32 latach kończy karierę. To jego ostatni album i koncerty >>

Kiedy byłem w Nowym Jorku na Boże Narodzenie, postanowiliśmy na jeden dzień wejść razem do studia. Pierwsze dwie piosenki, które napisaliśmy to „Sigue” i „Forever My Love”, które absolutnie uwielbiam. J chciał, abym wszedł do jego świata, a ja chciałem, żeby spróbował sił w moim. Nauka hiszpańskiego była dla mnie prawdziwym wyzwaniem, ale jednocześnie świetnie się bawiłem. Mam nadzieję, że te utwory spodobają się Wam tak, jak mnie. Wypatrujcie kolejnych.

Dajcie znać, który z tych kawałków jest dla Was numerem jeden! 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama