Reklama
placeholder
News

Selena Gomez i J Balvin w piżamach! Zobacz teledysk do I Can’t Get Enough

Selena Gomez i J Balvin w piżamach! Zobacz teledysk do I Can’t Get Enough

fot. YouTube.com/benny blanco

Reklama
Reklama
placeholder

Selena Gomez wraca na dobre tory! Piosenkarka po kilku miesiącach nieobecności w świecie muzycznym połączyła siły z Bennym Benassim, J Balvinem i Tainy’m i wspólnie wydali taneczny kawałek I Can’t Get Enough.

Littlemooonster96 wspiera Justina Biebera. Taka fanka to skarb! >>

Piosenka I Can’t Get Enough ma duże szanse stać się hitem wiosny 2019 – latynoskie rytmy, klubowy klimat i wokal Seleny Gomez sprawiają, że nogi same rwą się do tańca! Na szczęście nie musieliśmy długo czekać na teledysk do tej piosenki – w sieci pojawił się klip, w którym artyści pojawiają się… w piżamach!

Selena Gomez – choroba i powrót do zdrowia

Teledysk do I Can’t Get Enough to pierwszy klip od pięciu miesięcy, w którym wystąpiła Selena. Poprzednio wokalistkę mogliśmy podziwiać w produkcji Taki, Taki DJ-a Snake’a.

Gomez wraca na dobre tory po ciężkich przeżyciach. Przypomnijmy, że artystka załamała się nerwowo po informacji o swojej kolejnej chorobie. Kiedy wydawało się, że Selena wygrała walkę z toczniem rumieniowanym, okazało się, że piosenkarka cierpi na leukopenię, czyli niedobór białych krwinek. To oznacza, że jej organizm nie radzi sobie nawet z najmniejszymi infekcjami.

Strajk uczniów 2019: dlaczego młodzież będzie protestować? >>

Zły stan zdrowia wokalistki zbiegł się w czasie z doniesieniami o wielkim powrocie Hailey Baldwin w ramiona byłego chłopaka Seleny, Justina Biebera, i ich rychłym ślubie, co z pewnością nie poprawiło humoru Gomez. W efekcie Selena Gomez trafiła na leczenie do szpitala psychiatrycznego.

Bardzo się cieszymy, że wróciła do zdrowia i do studia nagraniowego!

Zobaczcie teledysk do I Can’t Get Enough – jak Wam się podoba takie wieeeeelkie łóżko? ? Koniecznie zwróćcie uwagę jakim słodziakiem jest Benny Blanco!

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama