News

Były perkusista grupy Scorpions rozpoczyna solową karierę!

Były perkusista grupy Scorpions rozpoczyna solową karierę!

fot. Wikimedia Commons/Carlos Delgado

James Kottak zakończył współpracę z zespołem Scorpions we wrześniu 2016 roku, a na jego miejsce do składu grupy dołączył były perkusista Motorhead, Mikkey Dee.

Żegnając się z fanami Kottak obiecał, że nie powiedział jeszcze ostatniego słowa i nie zamierza opuszczać sceny muzycznej.

Muzyk zapowiedział, że planuje zrealizować „coś wielkiego” w niebanalny sposób za pośrednictwem PledgeMusic - platformy, która zapewnia wykonawcom wolność artystyczną przy zaangażowaniu finansowym ich najwierniejszych sympatyków. W ten sposób fani stają się „współtwórcami” dzieła artysty.

W oczekiwaniu na album Kottaka, fani mogą skorzystać z kolejnej okazji, aby posłuchać jego byłych kolegów z zespołu. Grupa Scorpions zagra w Polsce po raz kolejny 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci EMPIK w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM.

„Jesteśmy dumni z tego, że mogliśmy gościć Jamesa Kottaka na koncertach w Polsce, i już nie możemy doczekać się jego najnowszego wydawnictwa. Mamy nadzieję, że fani Scorpions znad Wisły również dołożą swoją cegiełkę do powstania tej płyty. Rock & Roll forever” - mówi Mateusz Pawlicki z agencji Prestige MJM.

Zobacz też: Lady Gaga w duecie z Taylor Swift?!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.