News

Ruszyła machina Scorpionsów!

Ruszyła machina Scorpionsów!

Zespół Scorpions ruszył w trasę koncertową 2017 CRAZY WORLD TOUR! Rockmeni grają aktualnie w Europie, kolejnym przystankiem będę Stany Zjednoczone i Kanada, jednak już jesienią znów powrócą na Stary Kontynent, aby zagrać 1 grudnia w ERGO Arenie w Gdańsku.

Kolejna trasa koncertowa i ponad 50 lat aktywności scenicznej grupy Scorpions to bez wątpienia powód do dumy!

- Scorpions to prawdziwa maszyna, która pędzi cały czas do przodu. Od ponad pięciu dekad dostarcza fanom występy na nieustająco wysokim poziomie. Warto zaznaczyć, że w maju 2015 grupa wypełniła po brzegi Atlas Arenę, a następnie w marcu 2016 uzyskała jeszcze lepszy wynik sprzedażowy zapełniając TAURON Arenę Kraków. Oprócz fantastycznych efektów dźwiękowych, grupa dostarcza swoim fanom show na najwyższym, światowym poziomie - komentuje Janusz Stefański z agencji Prestige MJM, która jest organizatorem polskiego koncertu zespołu.

Bilety na wydarzenie są nadal dostępne – można je kupić za pośrednictwem serwisów www.bilety.imprezyprestige.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju. Wydarzenie organizuje agencja Prestige MJM.

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.