News

Scorpions znowu oczarują Polskę

Scorpions znowu oczarują Polskę

Po sukcesie trasy z okazji 50. rocznicy powstania i fenomenalnym występie podczas festiwalu w Oświęcimiu, formacja Scorpions po raz kolejny wyrusza na koncerty, które zaplanowano po obu stronach Atlantyku. Giganci rocka wystąpią także w hali ERGO ARENA  na pograniczu Gdańska i Sopotu. 1 grudnia czeka nas więc spora dawka dobrego rocka! Wydarzenie zorganizuje agencja Prestige MJM. 

Warto przypomnieć, że to właśnie do Scorpions należy rekord frekwencji na polskim koncercie. Blisko 800-tysięczny tłum bawił się pod Krakowem w ramach „Inwazji Mocy” w 2000 roku. Z całą pewnością wszystkie krajowe występy niemieckich gigantów obejrzało już na żywo ponad milion fanów.

Tym razem - po Ostrowie Wielkopolskim, Tarnowie, Łodzi i Krakowie - przyszedł czas na koncert w Gdańsku i tamtejszą ERGO ARENĘ. Scorpions wystąpią w Gdańsku 1 grudnia. Wejściówki na to wydarzenie będzie można kupować od piątku, 30 czerwca, od godziny 10:00 za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. 

Oglądajcie również stację GOLD HITS, bo do zgarnięcia będą bilety na to niezwykłe muzyczne wydarzenie!

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.