News

Wielkie serce zespołu Scorpions!

Wielkie serce zespołu Scorpions!

fot. Jakub Janecki

Legendarny zespół weźmie udział w zbiórce pieniędzy podczas Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy! Na aukcję WOŚP-u trafiło wyjątkowe zdjęcie grupy Scorpions z ich autografami.

To nie lada gratka dla wszystkich fanów legend rocka, którzy za nieco ponad pół roku wybiorą się na koncert w łódzkiej Atlas Arenie.

1 grudnia w ERGO Arenie przed koncertem zespołu Scorpions miała miejsce wyjątkowa chwila. Muzycy legendarnego zespołu złożyli swoje autografy na specjalnie przygotowanym i oprawionym zdjęciu grupy, które następnie zostało przekazane na aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Finał tegorocznej akcji odbędzie się już 14 stycznia 2018 roku.

To nie pierwszy raz, kiedy zespół włączył się w działalność charytatywną w naszym kraju. W grudniu ubiegłego roku przekazali bilety na swój koncert stypendystom i wolontariuszom Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia.

To dla nas ogromy zaszczyt i przyjemność, że również mogliśmy uczestniczyć w chwili, kiedy Klaus, Rudolf, Matthias, Mikkey i Paweł składali swe podpisy. Jesteśmy niezwykle szczęśliwi ze współpracy z zespołem. Scorpions po raz kolejny udowodnili, że Polska to nie tylko kolejny przystanek na trasie koncertowej, ale coś znacznie więcej! - powiedział Janusz Stefański z agencji Prestige MJM.

Zespół wystąpi 29 lipca 2018 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Wejściówki na to wydarzenie można kupować za pośrednictwem stron bilety.imprezyprestige.com i eBilet.pl oraz w salonach sieci Empik w całym kraju. Koncert organizuje agencja Prestige MJM

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.