News

Fani krytykują Jana Dąbrowskiego za… sposób trzymania dziecka. Przesada?

Fani krytykują Jana Dąbrowskiego za… sposób trzymania dziecka. Przesada?

Fot. Instagram.com/jdabrowsky

Fani Jana Dąbrowskiego skrytykowali go za sposób, w jaki trzyma dziecko. Przesadzają czy mają rację?

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz: dziecko już na świecie >> 

Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz – dziecko

23-letni Janek Dąbrowski i 21-letnia Sylwia Przybysz niedawno zostali rodzicami. Córeczka pary, Pola Dąbrowska, urodziła się 14 stycznia 2020 roku o godzinie 10.27.

Pola Dąbrowska. Nasza największa miłość! Dziś nie jestem w stanie napisać nic. Odebrało mi mowę. Wiem jedno. Jesteśmy najszczęśliwszymi ludźmi na ziemi! – napisała Sylwia Przybysz pod pierwszym zdjęciem z dzieckiem, jakie pokazała fanom.

Dumny tata też wrzucił na Instagram kilka zdjęć małej Poli.

Tydzień temu, 14.01.2020 o 10:27 na świat przyszedł mój aniołek - Pola Dąbrowska. Zakochałem się w niej od razu i w momencie, gdy tylko ujrzałem jej główkę, to popłakałem się ze szczęścia (…) – napisał pod jednym z nich.

Jan Dąbrowski został tatą. Partnerka prowadzącego The Voice Kids 2020 to znana gwiazda >> 

Jan Dąbrowski skrytykowany przez fanów

Niedawno Dąbrowski pokazał fanom kolejną fotkę z dzieckiem. Na zdjęciu 23-latek robi sobie selfie przed lustrem, a Polę trzyma tylko na jednej ręce. Taka pozycja bardzo nie spodobała się niektórym fanom youtubera.

Jasiek, jak Ty to dziecko trzymasz

Uważaj na nią!!!

Zdjęcie zrobione chwilę przed tragedią

Jezuuu, proszę, nie trzymaj jej tak, Janek!

Jak Ty to dziecko trzymasz?!! – pisali.

W odpowiedzi na negatywne komentarze pojawiły się jednak głosy, że pozycja, którą młody tata wybrał dla Poli Dąbrowskiej jest odpowiednia.

Jestem studentką położnictwa i już na pierwszym roku uczą nas, że dziecko można trzymać jedną ręką i jest to jak najbardziej poprawne

Do jasnej ciasnej. Czy Ty nie potrafisz zrozumieć, że to bardzo prawidłowa pozycja dla malutkiej? Najpierw sprawdź, potem się wypowiadaj – czytamy m.in.

Sylwia Przybysz i Jaś Dąbrowski pokazali wózek dla dziecka. Ma DIAMENTY! ;-) >> 

Jan Dąbrowski skrytykowany przez fanów – komentarz youtubera

Sam Janek Dąbrowski też postanowił odpowiedzieć na komentarze fanów, którzy twierdzili, że źle trzyma swoje dziecko. Na InstaStory napisał:

Spokojnie Kochani. Więcej poczytajmy, więcej porozmawiajmy z położnymi zanim skomentujemy. (…) Dzięki za wsparcie i rady w prywatnych wiadomościach. Każdego dnia uczymy się jak być lepszymi rodzicami. Dlatego też chodziliśmy do szkoły rodzenia, pytamy się o wszystko non stop położnych prywatnych, środowiskowych, no i naszych mam. Jak ktoś coś robi źle – napiszcie to, ale nie atakujcie – to nie prowadzi do rozwiązania sytuacji.

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Tydzień temu, 14.01.2020 o 10:27 na świat przyszedł mój aniołek - Pola Dąbrowska ? Zakochałem się w niej od razu i w momencie gdy tylko ujrzałem jej główkę to popłakałem się ze szczęścia. To były dłuugie, ciężkie dwa dni w trakcie których jeszcze bardziej stałem się dumny z mojej kochanej @sylwiaprzybysz i każdej mamy na świecie. Poród to niełatwa sztuka ? Kobiety, jesteście WIELKIE!!! ??? Dzisiaj, gdy już kilka dni minęło od przywiezienia małej do domu jestem jeszcze bardziej szczęśliwy, że mamy taki mały skarb. Dziękujemy Wam za miłe słowa, gratulacje i porady. Uczymy się każdego dnia jak być lepszymi rodzicami ? Chcielibyśmy zachować jak najwięcej prywatności naszego bobasa i owszem - raz na jakiś czas zobaczycie go na naszych social mediach, bo jesteśmy z niej niesamowicie dumni i chcemy dokumentować Poli rozwój, jednak z troski o jej dobro, nie będziemy nagrywać z aniołkiem odcinków, brać przed kamery, czy też zakładać fanpage - prosiłbym też Was o to, ponieważ powstało już milion kont Poli Dąbrowskiej ? Dziękujemy! Trzymajcie za nas kciuki ?

Post udostępniony przez Jan Dabrowski (@jdabrowsky)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dzień dobry wszystkim ? Jestem Pola? Urodziłam się 14 stycznia o godzinie 10:27. Mam 54 cm i ważę 2970g?

Post udostępniony przez Sylwia Przybysz (@sylwiaprzybysz)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.