News

Jessica Mercedes ukradła zdjęcie innej blogerki? Influencerka komentuje

Jessica Mercedes ukradła zdjęcie innej blogerki? Influencerka komentuje

fot. Instagram.com/jemerced

Internauci zarzucili Jessice Mercedes, że ukradła zdjęcie innej blogerki i opublikowała je jako własne. Influencerka odpowiedziała na te komentarze.

Niedawno Jessica Mercedes dodała na swój profil na Instagramie zdjęcie zielonej torebki marki Bottega Veneta. Fani zauważyli, że taki sam post pojawił się w październiku 2020 roku na profilu @stylebynelli, której konto obserwuje na Instagramie prawie 400 tysięcy osób.

Jessica Mercedes skopiowała zdjęcie? Influencerka odpowiada

Obserwatorzy twierdzili, że Jessica Mercedes nie wyciągnęła wniosków z przykrych sytuacji z przeszłości. Zdjęcie wywołało burzę. 

Jessica Mercedes kontra klienci jej marki Veclaim. Burza w sieci trwa >>  

Nieźle tak kraść fotki.

Co za ch*****o... Kraść komuś zdjęcie i jeszcze nawet nie oznaczyć tej osoby w poście! Wstyd (…).

(…) Bardzo mi przykro, gdzie jest twoje morale sprzed kilku lat, o którym tak głośno mówiłaś? Krzywe akcje z metkami, rejestracją firmy, podróbkami i teraz to? (…) – brzmią komentarze, które pojawiły się w sieci.

Jessica Mercedes odniosła się do negatywnych opinii. Do wspomnianego zdjęcia zielonej torebki dodała opis:

TO JEST MOJE ZDJECIE SPRZED ROKU Z SOHO HOUSE Z BERLINA!

Radosław Majdan wyciął synów Małgorzaty Rozenek ze zdjęcia. Wywołał burzę >>

Na dowód  dodała relację na InstaStory, w której pokazuje galerię zdjęć torebki. Zapisane data i lokalizacja w aparacie to 12-13.10.2020, Berlin.

Portal pudelek.pl udostępnił screen zdjęcia z profilu stylebynelli. Widać, że post z zieloną torebką został opublikowany 29 października 2020 roku. Wygląda na to, że zniknął już z jej konta.

Z wpisów pod fotką Jessiki Mercedes wynika, że wcześniej stylebynelli oznaczyła pod zdjęciem popularny serwis społecznościowy, który umożliwia dzielenie się materiałami wizualnymi.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.