News

Joanna Opozda jest w ciąży. Mama aktorki potwierdza i wyjawia prawdę o mężu

Joanna Opozda jest w ciąży. Mama aktorki potwierdza i wyjawia prawdę o mężu

Fot. Instagram.com/antek.krolikowski

Joanna Opozda jest w ciąży. Aktorka spodziewa się pierwszego dziecka z mężem, Antkiem Królikowskim. Przypomnijmy, że para wzięła ślub 7 sierpnia 2021 roku. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski oczekują dziecka? Jest komentarz aktorskiej pary >> 

Głośno jest o konflikcie w rodzinie Joanny Opozdy. Jakiś czas temu mówiło się, że rodzice żony Antka Królikowskiego kupili luksusowy hotel na Madagaskarze, gdzie aktualnie przebywa Dariusz Opozda.

Małgorzata Opozda wydała oświadczenie, w którym odpowiada mężowi, Dariuszowi Opozdzie. Mężczyzna jakiś czas temu opublikował wpis, w którym twierdził, że żona i córki nie pomagają mu finansowo, mimo że wsparcie jest mu potrzebne ze względu na stan zdrowia.

Portale donosiły, że Dariusz Opozda, po wypadku, do którego miało dojść 21 sierpnia, w ciężkim stanie przebywa w szpitalu misyjnym na Madagaskarze i zgłosił się do jednej z redakcji po pomoc w powrocie do Polski. Podróż miałaby być możliwa tylko lotem sanitarnym, a firma, w której Opozda miał kupione najwyższe ubezpieczenie, ma się na to nie zgadzać. 

Joanna Opozda nie komentowała doniesień mediów. Do wypowiedzi Dariusza Opozdy odniosła się natomiast jej mama, Małgorzata Opozda. 

Tata Joanny Opozdy pokazał wiadomości od Antka Królikowskiego

Niedawno Dariusz Opozda opublikował w swoim poście również wiadomości, które dostał od swojego zięcia. Antek Królikowski podkreślił, że „nie pozwoli krzywdzić żony”. Aktor stanął w obronie nie tylko Joanny Opozdy, która, jak napisał, jest w błogosławionym stanie, lecz także jej mamy i siostry. 

Joanna Opozda i Antek Królikowski byli smutni na zdjęciach ze ślubu? Teraz wszystko jasne >> 

Dariusz Opozda we wpisie na Facebooku zwrócił się do męża córki. Twierdzi, że ślub i wesele Joanny Opozdy zostały zorganizowane „bez  wiedzy i zgody” za jego pieniądze. Mężczyzna uważa, że został pozbawiony gotówki, więc jest na Madagaskarze bezradny, a wręcz ubezwłasnowolniony.

Joanna Opozda – mama aktorki o mężu 

Mama Joanny Opozdy wydała oświadczenie, w którym zdecydowała się opowiedzieć o prywatnych sprawach. Twierdzi, że sprowokował ją do tego Dariusz Opozda.

(…) Dariusz Opozda porzucił mnie dla 24-letniej partnerki  i zaczął nowe życie na Madagaskarze. Zabrał wszystkie nasze pieniądze i wymienił na malgaska walutę (…), postawił hotel, a potem z partnerką bawił się w najlepsze.

Dariusz Opozda to człowiek  nadużywający przemocy i  alkoholu. Wiele lat próbowałam mu pomóc, wysyłając na terapie, szukając ośrodków, bezskutecznie.

Joanna Opozda i Antek Królikowski są już małżeństwem. Ile kosztowały suknie ślubne i jak wyglądało wesele? >> 

Darek wyrządził ogromna krzywdę mnie i naszym dzieciom. Teraz  doszło do tego, że spowodował wypadek na motorze, w którym wraz z nim brała udział jego 24-letnia partnerka (…). Oboje są aktualnie  w szpitalu. To właśnie ten wypadek jest przyczyną jego aktualnego stanu zdrowia i pobytu w szpitalu, choć sam w swoim poście pisze, że „wypadł z balkonu, obudził się w szpitalu i nic nie pamięta”.

Pomimo całego upokorzenia i jego gróźb, które otrzymywałam przez wiele ostatnich miesięcy,   zrobiłam mu przelew na wskazane przez niego konto, wspierając jego leczenie. Na początku uwierzyłam, że jest umierający i bardzo chciałam mu pomóc.

Podczas jego pobytu w szpitalu regularnie  zaczął grozić mi i moim dzieciom, że jeśli nie wyślemy mu więcej pieniędzy, to nas zniszczy. Wtedy zaczęło się piekło – czytamy.

Joanna Opozda na ślubnym zdjęciu pokazała siostrę i mamę >> 

Małgorzata Opozda opisała, że Dariusz Opozda „wynajął bandytów”, którzy nękali ją i ich córkę Joannę. Jak czytamy, żona Antka Królikowskiego spodziewa się dziecka.

Dariusz Opozda wynajął bandytów, których zaczął nasyłać na mnie i moją córkę Joannę, która jest w ciąży. Powiedział, że zrobi wszystko żeby zniszczyć jej życie, bo stwierdził, że nie ma już nic do stracenia. Sprawa została zgłoszona na policję.

Dariusz Opozda w akcie desperacji postanowił wykorzystać popularność mojej córki i jej męża Antoniego, by móc dalej bezkarnie szykanować nas i próbować niszczyć nam życia. Wbrew temu co pisze, nie  chodzi tu wcale o powrót do Polski. Jest to rodzaj zemsty za to, że kiedy odkryłam jego zdrady, wystąpiłam o rozwód.

Darek od zawsze miał obsesję na punkcie mediów i mojej córki Joanny, która wszystko co ma osiągnęła swoją ciężką pracą. Chciał zostać menagerem Joanny, na co ona nigdy nie wyraziła zgody. Pragnę podkreślić ,że  nigdy  nie utrzymywał Joanny, tym bardziej nie zapłacił za jej ślub czy nasze suknie. Jest to oczywista nieprawda. Każde z nas ciężko pracuje  na własne utrzymanie. To wszystko wymysły człowieka pełnego nienawiści, który po prostu nie kocha swoich dzieci. (…)

Antek Królikowski pierwszy raz o rozstaniu z Joanną Opozdą: 'Jestem wdzięczny za te miesiące' >> 

Mama Joanny Opozdy poinformowała, że jej córka zatrudniła kancelarię, która podejmie stosowne kroki prawne, kiedy Dariusz Opozda wróci do Polski.

Media proszę o zachowanie umiaru w rozpowszechnianiu naszych rodzinnych, bolesnych spraw.

Moja córka wczoraj była w szpitalu z ostrymi komplikacjami, co, wobec stanu w jakim jest, spowodowało nasze  przerażenie. Jesteśmy już tą sytuacją zaniepokojeni w najwyższym stopniu i bardzo prosimy o uszanowanie naszego prawa do prywatności. To, że decyduję się na ten post wynika tylko z powodu kłamstw, jakich publicznie dopuszcza się Dariusz Opozda – zakończyła Małgorzata Opozda.

Dlaczego Antek Królikowski i Joanna Opozda zerwali? >>

W kolejnym wpisie na Facebooku Dariusz Opozda twierdzi, że nie może w żaden sposób odnieść się do oświadczenia żony, ponieważ został przez nią zablokowany w mediach społecznościowych. Jego zdaniem we wpisie zawarte są kłamstwa.

[AKTUALIZACJA, 28.09.2021,10.20]

Posty Małgorzaty Opozdy i Dariusza Opozdy nie są już dostępne na Facebooku. Zostały usunięte lub zmieniono ich ustawienia prywatności. 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.