Reklama
placeholder
News

Julia Faustyna: wyniki testów DNA 'polskiej Madeleine McCann'. Są jednoznaczne

Julia Faustyna: wyniki testów DNA 'polskiej Madeleine McCann'. Są jednoznaczne

fot. Instagram: @iammadeleinemccan / youtube: BBC News

Reklama
Reklama
placeholder

Julia Faustyna poddała się testom DNA, aby sprawdzić, czy może być Madeleine McCann, czyli zaginioną przed laty córką Jerry'ego i Kate McCannów. Wiadomo już, jaki wynik otrzymała. 

Polska Madeleine McCann wystąpiła w programie Dr. Phil. Co powiedziała? >>

Julia Faustyna: wyniki testów DNA 'polskiej Madeleine McCann'

Julia Faustyna zaczęła być znana jako 'polska Madeleine McCann' po tym, jak w lutym 2023 roku założyła profil na Instagramie o nazwie @iammadeleinemcann. 21-latka przedstawiła na nim rzekome dowody na to, że to ona może być Madeleine McCann, która 3 maja 2007 roku najprawdopodobniej została porwana z apartamentu w hotelu Praia da Luz w Portugalii. Miała wówczas 3 lata.

Julia Faustyna dotychczas twierdziła, że prawdopodobnie nie mieszka ze swoją biologiczną mamą. Kobieta miała nie chcieć pokazać jej aktu urodzenia oraz zdjęć z czasów, kiedy była w ciąży. 'Polska Madeleine McCann' twierdzi również, że jej mama miała godzić się na to, aby mężczyźna o nazwisku Peter Ney molestował ją w dzieciństwie. Poza tym 21-latka poinformowała, że znalazła u siebie wiele wspólnych cech z Madeleine McCann, w tym między innymi podobne wyrazy twarzy oraz rzadką chorobę wrodzoną zwaną Colobomą, której charakterystyczną cechą jest plamka na oku. 

Polka, która podaje się za Madeleine McCann, wyjechała z kraju. Dlaczego? >>

W sprawę Julii Faustyny zaangażowała się między innymi detektyw i medium Fia Johansson, która pomogła jej sprawdzić pochodzenie na podstawie testów DNA. 'Polska Madeleine McCann' poznała ich wyniki na początku kwietnia 2023 roku. Według informacji przekazanych przez Fię Johansson, nic nie wskazuje na to, że Julia Faustyna jest zaginioną Madeleine McCann. Testy wykazały, że 21-latka ma pochodzenie polskie, z domieszką litewskiego i rosyjskiego.

Otrzymałam wyniki testu Julii. W końcu znamy prawdę. Co prawda trudno mówić tu o pewności bez wyników rodziców Madeleine, ale test precyzyjnie odkreślił pochodzenie Julii. Ma pochodzenie polskie, z domieszką litewskiego i rosyjskiego. Nie wykazano, żeby miała przodków z Wielkiej Brytanii czy nawet z Niemiec. (...) Ta historia jest dużo bardziej skomplikowana i nie chodzi tu o prostą dziewczynę z małego miasteczka w Polsce, która miałaby tylko walczyć o uwagę. Ona wierzyła w każde wypowiadane słowo, a w obliczu tak wielu pytań dotyczących jej dzieciństwa łatwo zrozumieć, skąd wyrobiła w sobie taką pewność. Dziwi reakcja rodziców, którzy odmówili wykonania testu. Prosty test DNA mógł jej pomóc rozwiać wiele wątpliwości.

Fia Johansson twierdzi, że Julia Faustyna nie przebywa już z nią w Stanach Zjednoczonych i postanowiła wrócić do Polski, do swojego ojca. Już niebawem ma pojawić się wywiad z Julią Faustyną, który Fia Johansson przeprowadziła niedługo przed jej wyjazdem z USA. 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama