News

Julia Wieniawa w nowym projekcie autorki polskich 50 Twarzy Greya?

Julia Wieniawa w nowym projekcie autorki polskich 50 Twarzy Greya?

Fot. Instagram.com/blanka_lipinska/juliawieniawa

Julia Wieniawa pojawi się w nowym projekcie autorki polskich 50 Twarzy Greya? Bardzo możliwe, że 20-letnia aktorka i Blanka Lipińska będą ze sobą współpracować.

Polskie 50 Twarzy Greya: znamy obsadę! Kto zagra Anę i Christiana? >> 

10 grudnia Julia Wieniawa pojawiła się w Gdyni na 48. Forum Wokół Kina, na którym odbyła się prezentacja horroru z jej udziałem – W Lesie Dziś Nie Zaśnie Nikt. Na wydarzenie przyjechała też Blanka Lipińska. Film 365 Dni, oparty na jej debiutanckiej książce o tym samym tytule, również został zaprezentowany na imprezie. 

Niedawno Blanka Lipińska udostępniła na InstaStory fotkę, którą w trakcie Forum Wokół Kina zrobiła sobie wspólnie z Julią Wieniawą. Podpis, który dodała sugeruje, że panie szykują wspólny projekt. ;-) 

…chyba coś z tego będzie – napisała pisarka pod zdjęciem. Screen z jej InstaStory udostępniła też u siebie Julia Wieniawa.

Julia Wieniawa i Wiktoria Gąsiewska w POLSKIM horrorze! Będzie dużo krwi  >> 

Czy Julia Wieniawa pojawi się w nowej produkcji Blanki Lipińskiej? Tego oficjalnie jeszcze nie wiadomo, ale niewykluczone, że aktorka dołączy do obsady nowego filmu lub serialu, nad którym pracuje pisarka.

Przypominamy, że 7 lutego 2020 roku w kinach pojawi się film 365 Dni, którego scenariusz jest oparty na debiutanckiej książce Blanki Lipińskiej. Powieść jest określana jako połączenie 50 Twarzy Greya i Ojca Chrzestnego.

365 DNI – powstanie serial na podstawie książki Blanki Lipińskiej! >> 

Mówi się, że pisarka planuje ekranizację dwóch pozostałych części historii o Massimo i Laurze – Ten Dzień oraz Kolejne 365 Dni. Niedawno pojawiły się również informacje, że powstanie także serial 365 Dni, który „pokazałby książkę jeden do jednego, a dodatkowo dałby możliwości nowej kreacji”.

W jakiej roli chcielibyście zobaczyć Julię? 

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

on set ? #morning kto rano wstaje temu...?

Post udostępniony przez Julia Wieniawa-Narkiewicz (@juliawieniawa)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

...nie sądziłam, że wrócę do Włoch...

Post udostępniony przez Blanka Lipinska (@blanka_lipinska)

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.