News

Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się. Reakcja Hailey?

Justin Bieber i Selena Gomez spotkali się. Reakcja Hailey?

Fot. Instagram.com

W sieci pojawiły się informacje, że Justin Bieber spotkał się z Seleną Gomez. Co więcej, nie powiedział o tym swojej żonie. To miało na tyle nie spodobać się modelce, że postanowiła… rozwieść się z Bieberem!

Justin Bieber i Hailey Bieber – rozwód

Mówi się, że Selena Gomez od jakiegoś czasu unikała spotkań z dawnym ukochanym – Justinem Bieberem. Wszystko dlatego, że chciała odciąć się od ludzi, którzy przyczynili się do jej depresji. Gomez miała nawet nie odbierać telefonu od Biebera. Teraz portale donoszą, że gwiazda jednak spotkała się z eks.

Justin i Hailey Bieber przełożyli ślub po raz trzeci! >> 

Jeden z zagranicznych magazynów twierdzi, że potajemne spotkania Biebera z Seleną Gomez bardzo zabolały Hailey Bieber, która podjęła już nawet decyzję o rozwodzie z gwiazdorem. Co więcej, para miała dojść do wniosku, że zbyt szybko zdecydowała się na ślub. Czy rozstaną się po kilku miesiącach małżeństwa? 

Justin i Hailey Bieber w ślubnych strojach! Jak wyglądają? >> 

Wygląda na to, że informacje o rozwodzie Bieberów to tylko plotki. Rzecznik prasowy Justina Biebera miał bowiem skomentować te rewelacje i powiedzieć, że są one wyssane z palca. Parę dni temu ukazał się nawet wspólny wywiad Justina i Hailey w magazynie Vogue, gdzie potwierdzili, że bardzo się kochają i są dla siebie wzajemnym wparciem. Wygląda na to, że nawet jeśli doszło do spotkania Justina z Seleną, to nie zaważyło ono na relacji małżonków.

A Wy co o tym myślicie?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hey baby... @voguemagazine

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

very thankful ❤️

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Was gonna wait a while to say anything but word travels fast, listen plain and simple Hailey I am soooo in love with everything about you! So committed to spending my life getting to know every single part of you loving you patiently and kindLY. I promise to lead our family with honor and integrity letting Jesus through his Holy Spirit guide us in everything we do and every decision we make. My heart is COMPLETELY and FULLY YOURS and I will ALWAYS put you first! You are the love of my life Hailey Baldwin and I wouldn’t want to spend it with anybody else. You make me so much better and we compliment eachother so well!! Can’t wait for the best season of life yet!. It’s funny because now with you everything seems to make sense! The thing I am most excited for is that my little brother and sister get to see another healthy stable marriage and look for the same!!! Gods timing really is literally perfect, we got engaged on the seventh day of the seventh month, the number seven is the number of spiritual perfection, it’s true GOOGLE IT! Isn’t that nuts? By the way I didn’t plan that, anyways My goodness does feel good to have our future secured! WERE GONNA BE BETTER AT 70 BABY HERE WE GO! “He who finds a wife finds a good thing and obtains FAVOR from the Lord!” This is the year of favor!!!!

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj