News

Justin i Hailey Bieber przełożyli ślub! To już trzeci raz

Justin i Hailey Bieber przełożyli ślub! To już trzeci raz

Fot. Instagram.com/justinbieber

Chociaż Justin i Hailey Bieber są już małżeństwem, nie jest tajemnicą, że planują także ślub kościelny. Wyglądają na bardzo szczęśliwych, nawet pojawiły się plotki, że Hailey spodziewa się dziecka, a mimo to niektórzy pewnie zastanawiają się, czy do ceremonii w ogóle dojdzie. Bieberowie przełożyli bowiem datę ślubu już po raz trzeci!

Justin Bieber zostanie ojcem?! Fani nie mają wątpliwości >> 

Justin i Hailey Bieber – ślub

Media donoszą, że chociaż ślub Justina i Hailey Bieber miał odbyć się już 28 lutego, a zaproszenia zostały już rozesłane do niemal 300 osób, niedawno goście otrzymali informację, że ceremonia została przełożona. Powodem zmiany ma być fakt, że zarówno Justinowi jak i Hailey bardzo zależy na tym, żeby ich ślub kościelny był dopracowany w każdym szczególe. Para chce się do tego wyjątkowego dnia odpowiednio przygotować i z wyprzedzeniem uprzedzić o nim gości.

Justin i Hailey Bieber - data ślubu już pewna! >> 

Justin i Hailey Bieber – kto pojawi się na ślubie

Ślub kościelny Justina i Hailey Bieber będzie prawdziwym towarzyskim wydarzeniem. Wśród zaproszonych gości nie zabraknie oczywiście największych światowych gwiazd. Pojawiły się informacje, że zaproszenia otrzymali m.in. Drake, Kylie Jenner i Travis Scott oraz Chris Brown.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj