News

Koncert Justina Biebera jako awatara już 19.11.2021! Jak oglądać?

Koncert Justina Biebera jako awatara już 19.11.2021! Jak oglądać?

fot. YouTube.com/TheWaveXR

Justin Bieber zagra wyjątkowy koncert. Wokalista zostanie przeniesiony do wirtualnej rzeczywistości jako awatar i wystąpi na żywo.

Justin Bieber w Polsce: koncert potwierdzony! Kiedy i gdzie wystąpi? >> 

Justin Bieber – koncert w wirtualnej rzeczywistości

Gwiazdor jakiś czas temu zaczął współpracę z firmą Wave. Dzięki temu fani Justina Biebera będą mogli usłyszeć piosenki z płyty Justice wykonane w wirtualnej rzeczywistości.

Artysta ma być ubrany w kombinezon do przechwytywania ruchów, który ma pozwolić na zwizualizowanie jego zachowania w czasie rzeczywistym. Uczestnicy show będą mogli wchodzić w interakcje z Justinem Bieberem.

Koncerty w Polsce 2021-2022. Kto wystąpi w naszym kraju? >> 

Justin Bieber – wirtualny koncert – data, powtórki

Koncert Justina Biebera w Wave odbędzie się 18 listopada 2021 roku o godzinie 6 PM PT/ 9PM ET, czyli o 3.00, 19 listopada 2021 roku, czasu polskiego.

Retransmisja będzie dostępna dla widzów na całym świecie 20 i 21 listopada.

Justin Bieber – wirtualny koncert – jak oglądać?  

Wirtualny koncert Justina Biebera będzie można oglądać za darmo. Żeby to zrobić, trzeba zarejestrować się na platformie Wave. Transmisja ma pojawić się też na kanale YouTube Justina Biebera.

Ariana Grande wystąpi w Fortnite. Zarobi krocie >> 

Na wirtutalnej scenie Wave wystąpili już m.in. The Weekend i John Legend. Gwiazdami wirtualnych koncertów, ale w grze Fortnite, byli Travis Scott i Ariana Grande.

Justin Bieber – koncert w Polsce 2023

Przypominamy, że niedługo Justin Bieber przyjedzie do Polski. Koncert w ramach JUSTICE WORLD TOUR zaplanowano na 25 marca 2023 roku w TAURON Arenie w Krakowie.

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.