News

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę

fot. instagram.com/justinbieber

Justin Bieber potwierdził doniesienia o swojej złej kondycji. Wokalista ma problemy z psychiką i za pośrednictwem Instagrama poprosił fanów o modlitwę i wsparcie moralne.

Amerykańskie media pisały o tym, że Bieber odwiedza psychologa kilkakrotnie w ciągu ostatnich miesięcy. W wizytach towarzyszyła mu żona Hailey, a w sieci można znaleźć zdjęcia, na których opuszczają klinikę ze łzami w oczach. Co złego dzieje się w życiu Justina?

Justin Bieber – problemy z psychiką

Wokalista zaledwie kilka miesięcy temu wziął ślub z modelką Hailey Baldwin. Zagraniczne media rozpisywały się o jego wielkim szczęściu, a żona zaczęła go nawet namawiać na powrót do studia nagraniowego. Okazuje się jednak, że w życiu Justina wcale nie jest tak kolorowo. Piosenkarz szczerze przyznał się do problemów przed swoimi wielbicielami.

Chciałem tylko, żebyście byli na bieżąco i wiedzieli, co się ze mną dzieje i że możecie to jakoś odczuć. Sporo ostatnio przechodzę. Czuję się dziwnie i jestem nieobecny. Zawsze jakoś daję radę, więc nie ma się co martwić, ale chciałem prosić was o modlitwę za mnie. Bóg jest łaskawy i nasze modlitwy naprawdę działają – napisał Bieber.

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy, w którym fani przekazują mu wyrazy wsparcia i na podstawie własnych przeżyć próbują go pocieszyć w tym ciężkim dla niego czasie.

Jak myślicie, co sprawia, że Justin tak źle się czuje?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My little bean

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Hunny buns punkin

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj