News

Justin Bieber i Selena Gomez zaczęli rywalizację. Co z tego będzie?

Justin Bieber i Selena Gomez zaczęli rywalizację. Co z tego będzie?

Fot. Instagram.com/selenagomez/justinbieber

Justin Bieber i Selena Gomez zaczęli ze sobą rywalizować. Zobaczcie co już wiemy. Domyślacie się co z tego będzie?

Justin Bieber sprzedaje dom. Tak mieszka z żoną i kilkoma zwierzakami >> 

Selena Gomez – niedługo premiera nowej płyty?  

Po długiej przerwie Selena Gomez wróciła do swoich fanów ze zdwojoną siłą. I to dosłownie! Dzień po dniu wokalistka wypuściła dwa nowe single. 23 października ukazał się kawałek Lose You To Love Me, a dzień później piosenka – Look At Her Now. Oba single wywołały ogromną burzę, bo opowiadają o rozstaniu Seleny Gomez i Justina Biebera.

Justin Bieber ma problem. To za nowe piosenki Seleny Gomez >> 

Fani Seleny Gomez mają nadzieję, że wokalistka szykuje nową płytę. Przypomnijmy, że jej ostatni krążek – Revival – miał premierę w 2015 roku.

Minęły cztery lata od wydania mojej ostatniej płyty. Uważam, że teraz jest najlepszy moment na kolejną. Zamierzałam ją wydać już dwa lata temu, jednak to co mówię w piosenkach teraz, nie istniałoby. (…) spędziłam lata na tworzeniu utworów i włożyłam w nie o wiele więcej, niż kiedykolwiek wcześniej – powiedziała Gomez dziennikarzowi Ryanowi Seacrestowi w wywiadzie.

Artystka nie zdradziła konkretnego tytułu nowej płyty ani dokładnej daty premiery, jednak przyznała, że przez lata przerwy napisała łącznie 24 piosenki. Nie wiadomo czy wszystkie pojawią się na krążku. Kiedy Ryan Seacrest zapytał Selenę Gomez o trasę koncertową, wokalistka odpowiedziała, że jej fani mogą się spodziewać nie tylko nowego albumu, lecz także serii koncertów.

Justin Bieber pokazał gorące zdjęcie Hailey. „Alarm, seksi żonka!” >> 

Justin Bieber – kolejna płyta jeszcze w 2019 roku?

Na nową płytę byłego chłopaka Seleny Gomez fani też musieli długo czekać. Justin Bieber, podobnie jak Selena, wypuścił swój ostatni album studyjny 4 lata temu. Gwiazdor zrobił sobie dłuższą przerwę m.in. z powodu problemów ze zdrowiem. Bieber walczył z depresją.

Justin Bieber zawiesza karierę, bo BĘDZIE OJCEM?! Jest oświadczenie >> 

Na szczęście artysta szybko uporał się z kłopotami. Wrócił do nagrywania, po raz drugi ożenił się z Hailey Baldwin i zapowiada nową płytę! Album ma pojawić się jeszcze przed Bożym Narodzeniem, ale pod jednym warunkiem. Ostatni post Justina na Instagramie musi zdobyć… 20 milionów like’ów!

Jeśli to zdobędzie 20 milionów like’ów, Justin Bieber wyda płytę przed Gwiazdką – czytamy.

Udostępnij, polub, opublikuj na swoim story, muszę zobaczyć popyt.;) Kocham Was, już prawie skończyłem, ale Wasze wsparcie pomoże mi skończyć szybciej – napisał Justin pod postem.

Selena Gomez: nowy teledysk już w sieci! Śpiewa o Bieberze? >> 

Jaka będzie nowa płyta Justina Biebera? Tego do końca nie wiadomo, ale z fotki z napisem R&BIEBER którą wokalista wrzucił na profil jakiś czas temu, możemy się domyślać, że krążek będzie utrzymany w klimacie R&B.

Justin Bieber i Selena Gomez prawie jednocześnie zapowiadają swoje nowe płyty. Wygląda na to, że postanowili zawalczyć o fanów. ;-) Jak myślicie, kto sprzeda więcej krążków?

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

................???

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Some of my favorite moments on set ❤️

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

hi Cannes...you’re very pretty

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

throw b

Post udostępniony przez Selena Gomez (@selenagomez)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.