News

Justin Bieber zawiesza karierę, bo BĘDZIE OJCEM?! Jest oświadczenie

Justin Bieber zawiesza karierę, bo BĘDZIE OJCEM?! Jest oświadczenie

Fot. Instagram.com/ haileybieber

Justin Bieber zawiesza karierę! Artysta przełożył też wydanie nowej płyty. Na Instagramie wydał oświadczenie, w którym wyjaśnił fanom, dlaczego podjął taką decyzję.

Justin Bieber ma problemy ze zdrowiem. Prosi o modlitwę >> 

Justin Bieber przerywa karierę

25 marca 2019 roku na Instagramie Justin Bieber napisał obszerny post, w którym poinformował fanów, że na jakiś czas przerywa karierę. W bardzo szczerym wpisie wyjaśnił, co go do tego skłoniło. Niewątpliwie Bieber podjął taką decyzję z powodu problemów ze zdrowiem psychicznym, z którymi zmaga się od dłuższego czasu. Niewykluczone jednak, że jest jeszcze jeden powód. Bardzo możliwe, że małżeństwo Justina i Hailey przeżywa kryzys albo… już wkrótce Bieberowie zostaną rodzicami! Może to właśnie dlatego wokalista chce teraz w pełni poświęcić się rodzinie. Taką sugestię możemy zresztą przeczytać w jego oświadczeniu:

Czytam dużo wiadomości, w których piszecie, że chcecie płytę… Koncertowałem przez całe swoje nastoletnie życie i wczesne lata 20. Zdałem sobie sprawę, co pewnie też zauważyliście, że byłem nieszczęśliwy podczas ostatniej trasy koncertowej. Ja nie zasługuję na to i wy na to nie zasługujecie. Płacicie pieniądze i oczekujecie energetycznego koncertu, a ja nie byłem wam w stanie tego dać pod koniec trasy. Szukałem, próbowałem i popełniałem błędy, jak każdy z nas. Teraz jestem bardzo skupiony na tym, żeby naprawić wszystkie problemy, które tkwią we mnie głęboko, jak w każdym z nas, żeby się nie załamać, nie zniszczyć mojego małżeństwa i być takim ojcem, jakim chcę być.

Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, ale nic nie jest ważniejsze od mojej rodziny i mojego zdrowia. Wrócę z albumem tak szybko, jak to możliwe. (…)

Justin i Hailey Bieber odkładają ślub na czas nieokreślony! Co się dzieje? >> 

Czy Justin i Hailey Bieber spodziewają się pierwszego dziecka? Jak do tej pory żadne z nich nie potwierdziło oficjalnie tej informacji. 

Przypominamy, że to nie pierwszy raz, kiedy Justin Bieber zawiesza karierę. W 2017 roku muzyk odwołał kilkanaście koncertów z trasy Purpose, a jesienią 2018 roku wycofał się z show-biznesu, żeby skupić się na żonie. 

Mamy nadzieję, że Justin szybko upora się ze swoimi problemami i już wkrótce wróci na scenę. :-) 

Trzymamy kciuki! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

So I read a lot of messages saying you want an album .. I’ve toured my whole teenage life, and early 20s, I realized and as you guys probably saw I was unhappy last tour and I don’t deserve that and you don’t deserve that, you pay money to come and have a lively energetic fun light concert and I was unable emotionally to give you that near the end of the tour. I have been looking, seeking, trial and error as most of us do, I am now very focused on repairing some of the deep rooted issues that I have as most of us have, so that I don’t fall apart, so that I can sustain my marriage and be the father I want to be. Music is very important to me but Nothing comes before my family and my health. I will come with a kick ass album ASAP, my swag is undeniable and my drive is indescribable his love is supernatural his grace is that reliable.... the top is where I reside period whether I make music or not the king said so. ? but I will come with a vengeance believe that.. (grammar and punctuation will be terrible pretend it’s a text where u just don’t care).

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Swag

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My wife is awesome

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

25 sure looks good on u lover.. ?

Post udostępniony przez Hailey Rhode Bieber (@haileybieber)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj