News

To ostatnie zdjęcie i wiadomość do żony i syna od Kacpra Tekieliego

To ostatnie zdjęcie i wiadomość do żony i syna od Kacpra Tekieliego

fot. Instagram: @justyna.kowalczyk.tekieli

Justyna Kowalczyk podzieliła się ostatnim zdjęciem oraz wiadomością, którą otrzymała od swojego męża, Kacpra Tekieliego, niedługo przed jego śmiercią. 

Mąż Justyny Kowalczyk zginął tragicznie. Kacper Tekieli miał 38 lat >>

Ostatnie zdjęcie i wiadomość do żony i syna od Kacpra Tekieliego

Kacper Tekieli zmarł 17 maja 2023 roku podczas wspinaczki górskiej. Kilka dni wcześniej 38-letni alpinista oraz instruktor wspinaczki sportowej poinformował w mediach społecznościowych, że wraz z żoną, Justyną Kowalczyk, oraz ich dwuletnim synem, Hugo, wybiera się na wyprawę w regiony Bishorn (4153 m), Weissmies (4017 m) i Lagginhorn (4010 m). Niedługo przed śmiercią Kacper Tekieli zdobył szczyt Jungfrau w szwajcarskich Alpach.

Justyna Kowalczyk przemówiła po śmierci męża. To pożegnanie rozdziera serce >>

Justyna Kowalczyk podzieliła się na swoim profilu na Instagramie ostatnim zdjęciem oraz wiadomością, którą otrzymała od męża zaraz po tym, jak wszedł na górę:

17 V 2023 Jungfrau (4158m)
10.12 AM
-PIK. Kocham Was Kotki.
-My Ciebie bardziej mój Kochany. Brawo.
.....
Dobranoc mój cudowny Kacperku

Kacper Tekieli zginął pod lawiną zaraz po zejściu ze szczytu Jungfrau.

Mąż Justyny Kowalczyk w swoim życiu przeszedł około 300 dróg wspinaczkowych w samych Tatrach. W 2019 roku pokonał północno-wschodnią ścianę Eigeru drogą Laupera, bez użycia liny, a w sierpniu 2020 roku w ciągu 37 godzin i 28 minut zdobył wszystkie szczyty Wielkiej Korony Tatr. Kacper Tekieli odkrył swoją pasję do gór w trakcie studiów. Ostatnie zdjęcie, które opublikował w mediach społecznościowych dzień przed śmiercią, przedstawiało jego plecak na tle okna zasłoniętego śniegiem. 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.