Reklama
placeholder
News

Kamil Lemieszewski wystąpił w teledysku Cleo. Wiedzieliście o tym?

Kamil Lemieszewski wystąpił w teledysku Cleo. Wiedzieliście o tym?

Fot. Instagram.com/cleo_don/kamillemie_official

Reklama
Reklama
placeholder

Kamil Lemieszewski wystąpił w teledysku Cleo. Wiedzieliście o tym, że zwycięzca Big Brothera 2 współpracował z wokalistką?

Antek Królikowski nosi… obrączkę? O co chodzi? >> 

Kamil Lemieszewski wygrał Big Brother 2

15 grudnia 2019 roku wyemitowano finałowy odcinek drugiej edycji Big Brothera. Zwycięzcą programu został Kamil Lemieszewski. 36-latek wygrał 100 tysięcy złotych i samochód.

Kamil Lemieszewski to człowiek-orkiestra. Z wykształcenia jest pielęgniarzem i położnikiem, ale pracował też m.in. jako kaskader, statysta, cyrkowiec,  barman, model i aktor. Lemieszewski ma na swoim koncie role m.in. w Królu Arturze, Peaky Blinders, Gwiezdnych Wojnach – Historie i… teledysku Cleo! ;-) 

Kamil Lemieszewski lubi szokować. Wyznania miłości i nagie foty – co wiemy o 36-latku? >> 

Kamil Lemieszewski wystąpił w klipie Cleo

16 grudnia Cleo wrzuciła na swoje social mediach post, w którym pogratulowała zwycięzcy 2. edycji Big Brothera i zdradziła, że Kamil Lemieszewski pojawi się w jej najnowszym teledysku. Mówi się, że premiera odbędzie się w ciągu kilku tygodni.

Świetna wiadomość! Kamil Lemieszewski, super utalentowany człowiek, który jakiś czas temu wystąpił w moim nowym teledysku (zobaczycie już niebawem) wczoraj wygrał BIG BROTHERA!!! Gratulacje! – napisała.

Sylwester w Zakopanem 2019 bez Margaret. Artystka rozmyśliła się >> 

Post Cleo wzbudził skrajne emocje. Jedni fani pisali w komentarzach, że z niecierpliwością czekają na klip, a inni krytykowali udział Kamila Lemieszewskiego w teledysku wokalistki.

Super, cały czas Kamilowi kibicowałam. Kamil to kolorowy ptak

Czekam na efekty!

Jak można promować takiego człowieka? Nic sobą nie reprezentuje.

Ja rozumiem że to aktor że miał taką rolę do odegrania w show (…), ale promowanie (…) takiej osobowości jaką on miał do odegrania i tyle ludzi jego grę popierało i popiera to dla mnie nie do pomyślenia. A tak ogólnie odegrał rólkę i tyle (...) – pisali w komentarzach.

A Wy czekacie na nowy teledysk Cleo z Kamilem?

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama