Reklama
placeholder
News

Sylwester w Zakopanem 2019 bez Margaret. Artystka rozmyśliła się

Sylwester w Zakopanem 2019 bez Margaret. Artystka rozmyśliła się

Fot. Instagram.com/margaret_official

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret odwołała swój koncert na Sylwestrze 2019. Wokalistka poinformowała o swojej decyzji miesiąc przed realizacją show.

Sylwester 2019: Zakopane. Kto wystąpi? [MIEJSCE, GODZINY, ARTYŚCI] >> 

Sylwester 2019 Margaret nie wystąpi w Zakopanem

Co roku największe miasta w Polsce organizują imprezę sylwestrową i próbują przyciągnąć publiczność największymi gwiazdami muzyki. W 2019 roku wielkie show odbędzie się m.in. w Zakopanem. 31 grudnia na Równi Krupowej zagrają m.in. Roksana Węgiel, Viki Gabor, Zenek Martyniuk i Gromee. Gwiazdą wydarzenia miała być również Margaret, jednak zrezygnowała z udziału w Sylwestrze 2019.

Pani Małgorzata Jamroży odwołała swój udział w koncercie Sylwestrowym ze względów zdrowotnych, o czym poinformowała na miesiąc przed realizacją – powiedział rzecznik TVP w rozmowie z portalem Pudelek.pl.

Margaret ZAWIESZA KARIERĘ! Wydała oświadczenie >> 

Margaret zawiesza karierę

Przypominamy, że na początku grudnia Margaret poinformowała fanów, że robi sobie dłuższą przerwę w karierze.

(…) Niestety ostatni rok okazał się bardziej kosztowny dla mojego zdrowia niż sama dopuszczałam to w swojej głowie. Zewnętrzny głos rozsądku wydał mi jednak jednoznaczne polecenie - kategoryczna i natychmiastowa przerwa od spraw zawodowych. W związku z tym nie mam wyboru i wyciszam się na 2020, a przede wszystkim dbania o równowagę fizyczną i duchową. Obiecuję wrócić jak tylko poukładam wszystko w sobie i rzeczywiście odpocznę. Trzymajcie się ciepło (…) – napisała w oficjalnym oświadczeniu.

Natalia Nykiel zamiast Margaret w The Voice of Poland 'za ogromną stawkę'? >> 

Miniony rok był rzeczywiście bardzo intensywny dla Margaret. M.in. w maju wokalistka wydała trzeci solowy album Gaja Hornby, a jesienią debiutowała w The Voice of Poland w roli jurorki. Chociaż produkcja programu była zadowolona z ostatniego składu trenerskiego, w jednym z wywiadów Margaret przyznała, że nie wie, czy pojawi się w kolejnej edycji. Mówi się, że angaż w The Voice of Poland zaproponowano Natalii Nykiel.

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama