News

Kamila Kąkol przejmuje TOP 20!

Kamila Kąkol przejmuje TOP 20!

Fot. materiały własne/4FUN.TV

Na antenie 4FUN Dance możecie oglądać program TOP 20 w wyjątkowej odsłonie. Kultowe już zestawienie najlepszych hitów dance wybieracie sami głosując przez cały tydzień na naszej stronie.

W roli prezenterów TOP 20 możecie zobaczyć najpopularniejszych influencerów. Do tej pory program poprowadzili już Donatella (@miss_donatella_official), Mateusz Komorowski (@komorowski_mateusz), Iwona (iwon_aaa), mister Polski Jan Dratwicki (jan_dratwicki), Julia Madaj (julkaaa98x), Alessandra Minko (@alessandraminko), Konrad Mucha (@konrad_mucha), Joanna Listwan (@joanna_listwan), Weronika Jezierska (@weronika_jezierska), Zosia Perkowska (@zosia_perkowska), Anna Adamska (@adamskaannaa), Emilian Gankowski (@Emilian_Gankowski), Martyna Kępa (@martynakepa), Kasia Bućko (@kasssienkaofficial), Patrycja Szreder (@patrycja__szreder), Klaudia Kucharska (@kucharskaklaudia), Żanera Czapla (@jaanetkaa), Paulina Haase (@paulahaase), Monika Strońska (@moniii_st), Magda Maciejowska (@magdamaciejowska), Natalia Karczmarczyk (@natalia.karczmarczyk), Hania Głowacka (@hania.glowacka), Angelika Sułkowska (@sulkowska.a94), Piotr Polański (@fast_bike_18), Monika Zakrent (@25moniq), Malwina Kosińską (@malwinakosinska), Aneczka (@aneczka_2611_), Agnieszka Danielak (@agnieszka.danielak) i Alekandra Frankowska (@ollie_franky), Oliwia (@oliiblondie), Roksana Bartkowska (@roxaneee_b), Marika Wojewoda (@marika_wojewoda), Aneta Putowska (@blonde.lady) i Karolina Mrozicka (@karolinamrozicka), Lena Kociszewska (lena_moonlight), Agnieszka Andrzejczak (@agnessgal), Ewelina Zaczkowska (@zaciaaa), Paulina Stefańska (@pauczitka), Karolina Borzęcka (@karolinaborzecka), Ania (@sunnyblondewoman), Natalia (@nathalieesx) i Roksana Bartczak (@tojakicia), Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Ania Zarzycka (@fashion_by_anna_zarzycka), Paulina Pieciuń (@paulinapieciun) i Aleksandra Jurczak (@aleksandraa_jurczaak) i Magdalena Lubacz (@malubaaa), Maria Paulina Witusińska (@witusinska_mp), Julia Jaroszewska (@juliasara93), Natalia (@natalia.fitnesska), Magdalena Wieczorek (@magdalencja_), Kasia (@kaasiax), Julia Pawłowska (@dzuljetta), Marianne (@marianneee_official), Jagoda Dąbrowska (@jagodxd) i Marta Borkowska (@marta_lvlfit) i Mama na Siłowni (@mama_na_silowni), Maciek Rataj (@maciek_rataj), Hanna Balwierczak (@hannabalwierczak), Agnieszka Siemianów (@fitashionn), Malwina Przybylska (@maalwinixx), Przemek Kolarczyk (@kolartv), Katarzyna Tyburska (@ppyssiaa), Lady Madlen (@ladymadlen.official), Marta Borkowska (@marta_lvlfit), Joanna Siuchnińska (@nina.es_), Patryk Boro (@patrykboro), Michał Sieńkowski (@elomajkeloo), Nikola Stępień (@nikolastepien), Kamil Lemieszewski (@sir_lemie), Karolina Małyjurek (@karolina_malyjurek), Mariola Lisicka (@mariolalisicka), Szymon Kotarbiński (@paniczszymon), Monika Mandrela (@moniczka___m), Przemek Bylina (@przemopbg),  Marta Fonder (@marczi_tka), Adrian Cios (@adrian_cios), Adrianna (@adrianqaa), Dagmara Szewczyk (@dagmara_szewczyk) i Kuba Grochmalski (@kubagrochmalski), Pamela Sikora (@pamelciak) i Maksymilian Mazurek (@maxxmazurek) i Magdalena Czechoska (@flyingshoes.pl), Adrian Grajcar (@modny_dandys) i Eryk Skrzypczak (@erykminefreedom) i Karolina Brzuszczyńska (@way.of.blonde), Żaneta Woźniak (@zaneta_wozniak) i Angelika Olszewska (@wewlasnymstylu) i Weronika Wiśniewska (@veroniqqueen), Maja Zięba (@majazeet),Nicol Kimaty (@niicolciak), Magdalena Maciejowska (@magdamaciejowska) i Klaudia Figuła (@klaudiaeff) i Sunny Blonde Woman (@sunnyblondewoman). Teraz czas na Kamilę Kąkol (@kamisia0218877)!

Kamila Kąkol – kim jest?

Kamila Kąkol ma 27 lat. Pochodzi z Ostroroga, mieszka w Szamotułach. Ukończyła szkołę średnią, z wykształcenia jest logistykiem. Aktualnie nie pracuje w swoim zawodzie. W 2018 roku skończyła studium kosmetyczne i odbyła praktyki w tym kierunku.

Kamila prowadzi profil na Instagramie, jest influencerką i wkłada w to dużo serca. Ma 5-letnią córkę Emilkę. Stara się ją wychować jak najlepiej.

Kamila Kąkol – informacje, ciekawostki

Imię i nazwisko: Kamila Kąkol

Wiek: 27 lat

Miejsce zamieszkania: Szamotuły

Kim jestem z zawodu: technik logistyk

Co robię na co dzień: pracuję, wychowuję córkę

Ulubiona muzyka/zespół/wokalista: pop

Ulubione miejsce: dom

Najbardziej nie lubię: poniedziałków :P

Jestem dumna, że: potrafię być silną kobietą

Moja największa wada: to, że jestem uparta i łatwowierna

Moja największa zaleta: to, że jestem uczciwa, radosna i pewna siebie

Największe marzenie: dom z dużym ogrodem

 

TOP 20 w 4FUN Dance

sobota 18:00

niedziela 14:00

poniedziałek 16:00

środa 20:00

czwartek 11:00

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.