News

Aktorka wygląda jak Cleo i śpiewa jej hit. Dobrze jej poszło?

Aktorka wygląda jak Cleo i śpiewa jej hit. Dobrze jej poszło?

Fot. YouTube.com/Magazyn Gala

Aktorka wygląda jak Cleo i śpiewa jeden z jej największych hitów. Zobaczcie wideo i oceńcie czy dobrze jej poszło!

Felivers śpiewają ONA BY TAK CHCIAŁA Ronniego Ferrari! >> 

Cleo – Za Krokiem Krok – Katarzyna Ptasińska

We wrześniu 2019 roku ruszyła 12. edycja show Twoja Twarz Brzmi Znajomo, w którym co tydzień sławne osoby z polskiego show-biznesu wcielają się w gwiazdy muzyki. Uczestnicy wykonują największe przeboje artystów z Polski i zagranicy, a do tego wyglądają zupełnie jak oni. W każdym odcinku najlepsza metamorfoza zostaje nagrodzona czekiem na 10 tysięcy złotych, które zostają przekazane na dowolny cel charytatywny.

Polska aktorka 'masakruje' piosenkę Billie Eilish >> 

Katarzyna Ptasińska jest jedną z uczestniczek Twoja Twarz Brzmi Znajomo. W programie była już m.in. Madonną, Miley Cyrus i Prince’em. W najbliższym odcinku aktorka odegra rolę Cleo i zaśpiewa wakacyjny hit wokalistki – Za Krokiem Krok.

Do internetu trafił fragment z występu Katarzyny Ptasińskiej, który zapowiada, że szykuje się megashow. Aktorka wygląda jak siostra bliźniaczka Cleo i do tego brzmi baaardzo podobnie!

Zapowiada się najlepsza Cleo pod względem głosu i charakteryzacji.

To chyba najlepsza Cleo w całym TTBZ

Lepsza od oryginału

Nie, no, 100% Cleo, ja żadnej skazy nie widzę ani nie słyszę. Coś czuję, że będzie super – czytamy w komentarzach pod filmikiem.

Koncert na Fame MMA 5: kto zagra na gali? >> 

Katarzyna Ptasińska – data urodzenia, chłopak, filmy, seriale

Katarzyna Ptasińska urodziła się 16 października 1989 roku w Lublinie. Była studentką kulturoznawstwa i historii na Uniwersytecie Warszawskim oraz aktorstwa w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi.

Ptasińska gra na deskach Teatru Kamienica oraz Krakowskiego Teatru Variete. Znana jest m.in. z filmów Święto Zmarłych i Nina25, jednak to role w serialach przyniosły jej największą popularność. Katarzyna Ptasińska grała rolę Beaty Wroniec w serialu Na Wspólnej i Ali Kozłowskiej w M jak Miłość. Aktorka pojawiła się również w serialu kryminalnym Pułapka.

Ksiądz z BOŻEGO CIAŁA: kim jest Bartosz Bielenia? >> 

Źródła podają, że w lipcu 2016 roku Katarzyna Ptasińska zaręczyła się ze swoim chłopakiem Tomaszem Krupskim, który jest zastępcą burmistrza Grodziska Mazowieckiego.

Katarzynę Ptasińską możecie śledzić na Instagramie (@kasiaptasiaptasinska).

Jak Wam się podoba Kasia Ptasińska jako Cleo?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.