Reklama
placeholder
News

Krzysztof Zalewski pokazał zdjęcie z bratem. Poznał go jak miał 18 lat

Krzysztof Zalewski pokazał zdjęcie z bratem. Poznał go jak miał 18 lat

fot. instagram.com/zalewskiofficial/

Reklama
Reklama
placeholder

Krzysztof Zalewski od lat cieszy się sporą popularnością na polskiej scenie muzycznej. Oprócz kariery wokalnej ma na swoim koncie role filmowe. Można było zobaczyć go w takich produkcjach jak: Historia Roja, Bo we mnie jest seks czy Piosenki o miłości.  Artysta jest aktywny w mediach społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami nowościami z zawodowego życia. Wokalista niedawno postanowił podzielić się również sukcesem swojego brata.

Macaulay Culkin pokazał syna. To wykapany Kevin >>

Krzysztof Zalewski pochwalił się książką brata

Krzysztof Zalewski chroni swoją prywatność. Od kilku lat jest związany ze swoją managerką, Olgą Tuszewską. Para jest zaręczona i ma pięcioletniego syna, Lwa.

Przez kilkanaście lat po urodzeniu, mama muzyka wychowywała go sama. Ojca, Stanisława Brejdyganta, który jest aktorem, wokalista poznał kiedy miał 13 lat, choć wcześniej znał jego tożsamość. Ich więź zaczęła budować się, kiedy mama Krzysztofa Zalewskiego zachorowała na guza mózgu. Początkowo spotykali się raz w miesiącu. Artysta wiedział o tym, że ma starszego brata, ale poznał go, kiedy miał 18 lat. Na początku ich relacje nie były łatwe, ale z biegiem czasu uległy poprawie przyznał w wywiadzie dla Twojego Stylu. Tak wspomniał ich pierwsze spotkanie.

Milczeliśmy dużo, ale jak włączył Floydów, okazało się, że mamy wspólne tematy. Takie pierwsze koty za płoty. Dziś nie ma tygodnia, żebyśmy do siebie nie dzwonili.

Jakiś czas temu Krzysztof Zalewski postanowił podzielić się z fanami twórczością brata. Igor Brejdygant jest pisarzem i scenarzystą i niedawno wydał kolejną książkę. Wokalista postanowił zachęcić fanów do jej przeczytania. Do wpisu dołączył fotografię, na której  obaj pozują. 

Brat wydał nową powieść. Sprawdźcie to! Ja już sprawdziłem dawno, bo jako rodzinnie z autorem splątany, dostałem do przeczytania przed premierą.
Cieszę się, że wydał bo pisać on umie wyjątkowo dobrze, ale najbardziej się cieszę, że mam brata (gdyż jest on super:)

Wiedzieliście o tym, że Krzysztof Zalewski pochodzi z utalentowanej rodziny?

Dawid Podsiadło ogłosił KOLEJNY koncert stadionowy. Data, bilety >>

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama