News

Youtube: Lord Kruszwil w Fame MMA! Kiedy walka?

Youtube: Lord Kruszwil w Fame MMA! Kiedy walka?

Fot. Instagram.com/kruszwil

Lord Kruszwil wystąpi w kolejnej edycji Fame MMA?! Youtuber ma zmierzyć się w oktagonie z Mini Majkiem. Szykuje się walka roku?

Linkiewicz pokazała obrażenia po walce z SexMasterką >> 

Lord Kruszwil vs. Mini Majk – Fame MMA 5

Po wielkim sukcesie Fame MMA 4 organizatorzy zapowiadają, że zobaczymy niedługo kolejną edycję walk. Wygląda na to, że udało im się nawet już znaleźć największe gwiazdy Fame MMA 5. W ringu mają się zmierzyć m.in. Lord Kruszwil i Mini Majk!

YouTube: Lord Kruszwil stracił konto! >>

22 czerwca 2019 roku podczas gali Fame MMA 4, chwilę przed walką Marty Linkiewicz i Anieli Bogusz (byłej SexMasterki), Mini Majk wyszedł na scenę i ogłosił, że w kolejnej edycji show chce zmierzyć się na ringu z Lordem Kruszwilem. Youtuber przyjął wyzwanie, ale pod jednym warunkiem. Kruszwil powalczy z Mini Majkiem, jeśli organizatorzy wpłacą 50 tysięcy złotych i część wynagrodzenia Kruszwila na cel charytatywny.

Lil Masti: jak i dlaczego zmieniła się ex-SexMasterka? >>

Jeśli do walki Lord Kruszwil vs. Mini Majk dojdzie, to na pewno będzie to walka wieczoru. Pojedynek youtuberów już wzbudza duże emocje, bo Mini Majk jest niższy od Lorda Kruszwila przynajmniej o 40 centymetrów. Mateusz Krzyżanowski ma tylko 130 centymetrów wzrostu. Mini Majk choruje na achondroplazję, która powoduje nieprawidłowe kostnienie śródchrzęstne i powoduje zaburzenia rozwoju kości i niski wzrost.

Marta Linkiewicz planuje założyć rodzinę?! „Będę mieć trójkę dzieci” >> 

Kim jest Mini Majk? Mateusz Krzyżanowski ma 24 lata. Prowadzi własny kanał na Youtube (557 tysięcy subskrybcji), ale wspólnie z Frizem, Trombą i Wujkiem Łukim nagrywa na kanał Ekipy. Zanim Mini Majk został influencerem i youtuberem pracował m.in. w firmie produkującej zdrową żywność i w nocnych klubach, gdzie był tam atrakcją wieczoru. Na Instagramie Mini Majk ma 561 tysięcy obserwujących.

Lord Kruszwil bawił się ze Sławomirem na weselu >>

Kiedy walka Lorda Kruszwila i Mini Majka? Dokładna data Fame MMA 5 nie jest jeszcze znana. Pojawiły się plotki, że kolejna edycja show odbędzie się w październiku 2019. Nie wiadomo czy te informacje się potwierdzą, ale jedno jest pewne – organizatorzy na pewno nie będą nam kazali długo czekać na Fame MMA 5!

Kto wygra, Mini Majk czy Lord Kruszwil?

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już o 16:00 nowy odcineczek, wiec zapraszam wszystkich serdecznie do obejrzenia? ?: @nowciax

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Wakacje uważam za OTWARTE!!! ?: @cabanoss

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?: @cabanoss

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A wy już czujecie wakacyjny klimat? ☀️☀️☀️ ?: @cabanoss

Post udostępniony przez Mateusz Krzyżanowski (@_minimajk)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.