News

Maciej Musiał jest w związku z influencerką? Mają być razem od lat

Maciej Musiał jest w związku z influencerką? Mają być razem od lat

Fot. Instagram.com/maciejmusial_official

Maciej Musiał jest w związku? Mówi się, że aktor od wielu lat jest szczęśliwie zakochany w influencerce.

Britney Spears wychodzi za mąż. Ona i Sam Asghari zaręczyli się >>

Doniesienia na temat życia prywatnego Macieja Musiała pojawiają się co jakiś czas. W 2019 roku mówiło się o jego związku z modelką  Natalią Uliasz i Miss Polski 2018 Olgą Buławą. Później 26-latek był łączony m.in. ze zwyciężczynią The Voice of Poland 10 – Alicją Szemplińską i Freyą Allan, znaną z roli Ciri w serialu Netflixa – Wiedźmin.

W lutym 2021 roku paparazzi sfotografowali gwiazdora na Dworcu Centralnym w Warszawie, kiedy odprowadzał na pociąg tajemniczą brunetkę. Na zdjęciach, które pojawiły się w sieci było widać jak para okazuje sobie uczucia. Teraz pojawiły się informacje na temat tego, kim jest dziewczyna, z którą był wdziany Maciej Musiał.

Maciej Musiał – jego dziewczyna to influencerka?

Ukochaną Macieja Musiała ma być Aleksandra Teresa Grzymska. Mówi się, że parę „łączy coś więcej” już od ośmiu lat, jednak zarówno aktor, jak i jego wybranka ukrywają swój związek.

Oni się uwielbiają, doskonale czują w swoim towarzystwie. (…) Trudno nie odnieść wrażenia, że tych dwoje jest dla siebie stworzonych. Maciej jednak nie od razu był do tego przekonany – powiedziała znajoma Macieja Musiała w rozmowie z tygodnikiem Dobry Tydzień.

Mówi się, że gwiazdor chce się ustatkować, ale na razie nie spieszy się z zaręczynami.

Julia Wieniawa i Nikodem Rozbicki: to ten jedyny? Aktorka szczerze odpowiedziała >> 

Kim jest Aleksandra Teresa Grzymska? Jak czytamy m.in. na portalu Pomponik, influencerka daje drugie życie ubraniom vintage, jest ambasadorką popularnej marki odzieżowej. Możemy też znaleźć informacje, że partnerka Macieja Musiała jest także współwłaścicielką studia ceramicznego, organizującego warsztaty rękodzielnicze.

Aleksandra Teresa Grzymalska prowadzi profil na Instagramie @alexiiteresa. Obserwuje ją tam ponad 35 tysięcy osób.

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.