News

Małgorzata Godlewska śpiewa HYMN USA dla prezydenta Trumpa

Małgorzata Godlewska śpiewa HYMN USA dla prezydenta Trumpa

fot. YouTube.com/GODLEWSKA

Małogrzata Godlewska nagrała kolejną piosenkę. Śpiewająca celebrytka znów postawiła na utwór patriotyczny. Przypomnijmy, że zespół Siostry Godlewskie, który Małogrzata tworzyła z Moniką „Esmeraldą“ Godlewską ma już na swoim koncie wykonanie Pieśni Legionów Polskich.

Tym razem Małgorzata Godlewska zaśpiewała... hymn USA. To ma być prezent dla prezydenta Trumpa z okazji Święta Niedodległości, które w Stanach Zjednoczonych przypada 4 lipca. 

Marta Linkiewicz usunęła zdjęcia z Instagrama! O co chodzi? >>

Starsza z sióstr Godlewskich wciąż szuka swojego miejsca na polskiej scenie muzycznej. Dziewczyny nagrały razem kilka takich piosenek jak Tak to my czy Cała noc przed nami, ale najwyraźniej tylko Małogrzata podeszła do kariery muzycznej poważnie.

Przypomnijmy, że zespół Siostry Godlewskie rozpadł się wtedy, gdy celebrytki wdały się w awanturę na pokładzie samolotu, którym miały dostać się na własny koncert do Amsterdamu. Ostatecznie tylko Małgorzata dopełniła kontraktu – Esmeralda musiała wrócić do domu, a dziewczyny rozwiązały zespół. Od tego czasu Małgorzata Godlewska występuje sama – zagrała m.in. koncert na Juwenaliach w Nysie.

Godlewska na Juwenaliach obok Sławomira! >>

Esmeralda Godlewska skupiła się na walce w Fame MMA z Martą Linkiewicz (która rozłożyła ją na macie w mniej niż minutę), a obecnie udaje przed fanami, że przeprowadziła się do Barcelony, by zacząć nowe życie. Dowodem na przeprowadzkę mają być zdjęcia skopiowane z Google Images na jej profil na Instagramie. W międzyczasie młodsza Godlewska oskarżała na Instagramie swojego znajomego (?) o pobicie. 

Esmeralda Godlewska POBITA?! Oskarża mężczyznę o napaść ZDJĘCIA >>

Esmeralda wstawiła ostatnio też post świadczący o tym, że zespół Siostry Godlewskie wraca na scenę. Te mrzonki przerwała szybko Małgorzata komentując te rewelacje.

Monika zejdź na ziemię... Pisałam już o tym dawno temu... Każda z nas idzie w swoją stronę – napisała starsza z sióstr Godlewskich.

Najwyraźniej Małgorzata Godlewska postanowiła sama zadbać o swoją muzyczną karierę i nie przejmować się siostrą.

Zobaczcie hymn USA w wykonaniu Gosi – myślicie, że po tym już na pewno nie zniosą wiz dla Polaków? ;)

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj