News

Maneskin – kontuzja Damiano podczas Eurowizji. Co się stało? [WIDEO, ZDJĘCIA]

Maneskin – kontuzja Damiano podczas Eurowizji. Co się stało? [WIDEO, ZDJĘCIA]

fot. youtube.com/Måneskin Official

Grupa Maneskin w 2021 roku zapewniła Włochom zwycięstwo w Eurowizji, gdzie wystartowała z utworem Zitti E Buoni. Dzięki temu edycja 2022 odbyła się w Turynie. Podczas wielkiego finału jednym z gości specjalnych był ubiegłoroczny zwycięzca konkursu. Jak się jednak okazuje, wokalista grupy – Damiano David – był w czasie występu kontuzjowany, a mimo to zespół dał świetny popis swoich umiejętności. 

Maneskin: Damiano David nago zapowiadał nową piosenkę. Oto Supermodel >>

Maneskin – Eurowizja 2022

Podczas finału Eurowizji 2022, który odbył się 14 maja, Maneskin zaprezentował swój nowy singiel Supermodel. Za namową prowadzących zaprezentowali również fragment coveru utworu Elvisa Presleya If I Can Dream, który zostanie wykorzystany w nowym filmie biograficznym pod tytulem Elvis

Dzień przed występem na scenie w Turynie, Damiano David powiedział dziennikarzom o swojej kontuzji: 

Skręciłem kostkę w Londynie podczas kręcenia teledysku do „Supermodel”. Zagryzę zęby, występowałem już w gorszej formie.

W czasie występu można było zauważyć, że wokalista ma pewne problemy z poruszaniem się, a z jego twarzy można było wyczytać, że cierpi przy każdej zmianie pozycji. Mimo to, zespołowi udało się rozruszać eurowizyjną publiczność. 

Maneskin – zespół

Do zespołu Maneskin należą: Damiano David, Victoria De Angelis, Thomas Raggi oraz Ethan Torchio. Włoska grupa zaczynała karierę w 2016 roku, grając na ulicach Rzymu. 

 

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.