Reklama
placeholder
News

Margaret wyprowadza się z Polski. Dlaczego i dokąd?

Margaret wyprowadza się z Polski. Dlaczego i dokąd?

fot. instagram.com//margaret_official/

Reklama
Reklama
placeholder

Margaret zdecydowała się na znaczącą zmianę w swoim życiu. Wielbiciele wokalistki mogą być niezadowoleni, bo w najbliższym czasie nie będą mieli zbyt wielu okazji, aby zobaczyć ją na żywo. Artystka postanowiła na jakiś czas wyprowadzić się z Polski. 

Margaret wydała nowy singiel. Posłuchajcie Dalej biegnę >>

Margaret - wyprowadzka z Polski

Decyzja Margaret jest podyktowana m.in. tym, że w okresie jesienno-zimowym ma mniej koncertów i nie musi na stałe mieszkać w kraju. W wywiadzie dla radia ZET wyznała, że przebywanie w ciepłych krajach dobrze wpływa na jej samopoczucie i dzięki temu lepiej funkcjonuje na co dzień. Słońce dodaje jej sił, ma coroczną chandrę spowodowaną jego małym natężeniem jesienią i zimą w naszym kraju. Dlatego w tym roku postanowiła na kilka miesięcy zamieszkać w Hiszpanii, spełniając tym samym swoje marzenie o tym, aby w tych porach roku móc pokąpać się jeszcze w promieniach słonecznych. 

Nie wiadomo czy Margaret przeprowadzi się tam ze swoim partnerem Kacezetem i czy będzie w tym czasie pracować nad nową muzyką. Czekamy na dalsze wieści od Margaret!

Caroline Derpienski i jej partner nie mieszkają razem. Dlaczego? >>

Margaret świętuje w tym roku 10-lecie pracy artystycznej. Jej pierwszy singiel Thank You Very Much ukazał się w 2013 roku. Wokalistka ma na swoim koncie 5 albumów studyjnych oraz dwa minialbumy. Kilka dni temu premierę miał jej najnowszy utwór Bynajmniej

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama