Reklama
placeholder
News

Martin Stankiewicz: gdzie się urodził i jak znalazł się w Polsce?

Martin Stankiewicz: gdzie się urodził i jak znalazł się w Polsce?

fot. materiały własne/4FUN.TV

Reklama
Reklama
placeholder

Martin Stankiewicz będzie kolejnym gościem Damiana Michałowskiego w programie Wielka Wylewka. Przypomnijmy, że jest to pojedynek na kamień, papier i nożyce połączony z wyjątkowym wywiadem, w którym nasz rudy redaktor próbuje zagiąć każdego swojego gościa i gościówę. Żeby nie było tak łatwo na odwiedzających nasz program czeka specjalna rozrywka – za każdy przegrany pojedynek otrzymują cios cieczą w twarz. Za wygraną rozgrywkę mogą jednak oblać Damiana i chyba to przyciąga ich do nas jak magnes – sami byśmy chcieli, ale ciężko byłoby nam to uzasadnić…

Saszan w Wielkiej Wylewce >>

Youtuber Martin Stankiewicz podjął wyzwanie redaktora Michałowskiego i zjawił się w Wielkiej Wylewce, by trochę o sobie opowiedzieć. Już przed programem wiedzieliśmy, że Martin ma ponad 1,2 miliona (!) subskrybentów, a jego filmiki ogląda średnio kilkaset tysięcy osób. Robi wrażenie, prawda?

Martin Stankiewicz i jego świąteczna piosenka. Posłuchaj JAK MIKOŁAJ (MIKOŁAJ VS ŚWIAT) >>

Chcieliśmy dowiedzieć się o Stankiewiczu trochę więcej, więc Damian z lubością ciągnął go za język. Dowiedzieliśmy się m.in. gdzie urodził się Martin Stankiewicz i jak znalazł się w Polsce.

To smutna historia… Rodzice stwierdzili, że w Polsce nie da się wyżyć i wyjechali do Kanady, urodzili mnie i tam stwierdzili, że jest jeszcze gorzej i wrócili do Polski – powiedział z uśmiechem Stankiewicz.

Zdarza się najlepszym! Więcej o Martinie dowiecie się już w najbliższą niedzielę 20 stycznia o 20:00 na kanale 4FUN.TV. Nie możecie tego przegapić!

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama