News

Martyna Wojciechowska reklamuje środki na odchudzanie? 'Sprawa jest zgłoszona'

Martyna Wojciechowska reklamuje środki na odchudzanie? 'Sprawa jest zgłoszona'

Fot. Instagram.com/martyna.world

Martyna Wojciechowska reklamuje środki na odchudzanie? Reklamy specyfików z „udziałem” gwiazdy pojawiają się w sieci od dłuższego czasu. W nowym wpisie na Instagramie podróżniczka zaapelowała do internautów.

Marianna Schreiber nago na Instagramie. Żona ministra szokuje >> 

Martyna Wojciechowska promuje środki na odchudzanie? Apel gwiazdy 

W sieci znalazły się reklamy oraz wywiady, w których Martyna Wojciechowska miałaby promować specyfiki ułatwiające utratę wagi. Niedawno dziennikarka opublikowała post, w którym ponownie stanowczo zdementowała doniesienia, że brała udział w reklamach środków odchudzających.

Prowadząca program Kobieta na Krańcu Świata podkreśliła, że zdjęcia i wypowiedzi opierają się na wymyślonych informacjach.

(…)  PO RAZ KOLEJNY STANOWCZO DEMENTUJĘ! (…) NIGDY NIE STOSOWAŁAM, NIE REKOMENDOWAŁAM I NIE REKOMENDUJĘ JAKIEGOKOLWIEK SPECYFIKU ODCHUDZAJĄCEGO! Zdecydowanie podkreślam, że NIE MAM NIC WSPÓLNEGO Z ŻADNĄ REKLAMĄ ŚRODKÓW ODCHUDZAJĄCYCH oraz nigdy z nich (ani tego typu substancji) nie korzystałam. Pojawiające się w Internecie moje wypowiedzi, zdjęcia oraz wywiady opierają się na WYMYŚLONYCH INFORMACJACH, dotyczących mojego życia osobistego i nigdy nie były przeze mnie autoryzowane – czytamy.

Ekipa Friza wypuszcza napoje. Od kiedy w sklepach i jaka cena? >>

Podróżniczka zaapelowała do internautów, żeby nie kupowali produktów, które rzekomo reklamuje, ponieważ ich stosowanie może mieć negatywny wpływ na zdrowie.

Martyna Wojciechowska od dawna stara się zablokować reklamy, w których bezprawnie wykorzystano jej wizerunek.

Sprawa jest również zgłoszona odpowiednim organom, w związku z bezprawnym wykorzystaniem mojego wizerunku w celach marketingowych tych produktów – poinformowała gwiazda.

Britney Spears: zwrot w sprawie! To koniec kurateli ojca? >>

Martyna Wojciechowska nie jest jedyną znaną osobą, której wizerunek został bezprawnie wykorzystany w internecie. Ofiarą przestępców padli też m.in. Magda Gessler, Kinga Rusin, Kuba Wojewódzki, Anna Mucha i Dominika Gwit.

Przyłączamy się do apelu Martyny Wojciechowskiej! Pamiętajcie, żeby nie dać się nabrać i nigdy nie kupujcie żadnych produktów z niesprawdzonych źródeł, nawet jeśli w ich reklamie zobaczycie sławne osoby.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.