News

Biegunka triumfuje? Polscy raperzy odwołali koncerty

Biegunka triumfuje? Polscy raperzy odwołali koncerty

fot.Instagram.com/szpakusimba/YouTube.com/Sobel/Wikimedia Commons/Aleksander Żebrowski – Fundacja na rzecz Polskiej Młodzieży im. Ludwika Rajchmana

Polscy raperzy musieli zmienić koncertowe plany przez zatrucie pokarmowe. O kłopotach ze zdrowiem napisali m.in. Sobel i Szpaku.

Blanka Lipińska ma nowego partnera? Skomentowała doniesienia >>

Zatrucie wśród raperów. Sobel i Szpaku odwołują koncerty 

Wygląda na to, że do zatrucia doszło w jednej z hotelowych restauracji. Udostępniono screeny z InstaStory Sobla, Szpaku i Deemza, a z relacji można dowiedzieć się, że zespoły nie są w najlepszej formie. 

Od dwóch dni nie mogę zbić gorączki i coś, co początkowo okazało się niegroźne, okazało się poważniejsze oraz zaraźliwe. Aktualnie połowa mojego zespołu zmaga się z zatruciem. (…) Pozdrawiam @gombao33 i nie pozdrawiam hotelowych restauracji – napisał Sobel.

Selena Gomez w kostiumie kąpielowym promuje ciałopozytywność. 'Prawdziwe brzuchy wracają' >> 

Przez chorobę swoje występy odwołał też Szpaku.

Na profilu Gombao33 pojawiło się zdjęcie Maty i jego kolegi podłączonych do kroplówki. Prawdopodobnie więc i oni 'padli ofiarą' zatrucia. Screen udostępnił m.in. portal Pomponik. 

Życzymy zdrowia!

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.