Reklama
placeholder
News

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce

Fot. Instagram.com/yankeenaijablog/YouTube.com/Nicki Minaj

Reklama
Reklama
placeholder

Brat Nicki Minaj trafił do więzienia. Jelani Maraj został skazany za gwałt na 11-latce na 25 lat więzienia. 

Agresywna panda atakowała turystów na Krupówkach! Interweniowała policja >> 

Brat Nicki Minaj Jelani Maraj skazany za pedofilię

27 stycznia 2020 roku w sądzie w Nowym Jorku zapadł wyrok w sprawie brata Nicki Minaj – Jelaniego Maraja. Sędzia Robert McDonald skazał mężczyznę na 25 lat więzienia za wielokrotne zgwałcenie 11-letniej pasierbicy.  Wyrok w sprawie brata Nicki Minaj został ogłoszony dwa lata po tym, jak mężczyzna został uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dziewczynki. 

W 2015 roku Jelani Maraj został aresztowany pod zarzutem molestowania i gwałtu na byłej już pasierbicy. Według doniesień mediów wyniki badań potwierdziły, że jego sperma znajdowała się ubraniach dziewczynki w dniu, w którym razem z matką zgłosiła się na policję.

Dwa lata później dziewczynka opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach. Twierdziła, że Jelani Maraj wykorzystywał ją przez kilka miesięcy w 2015 roku. Jak podają zagraniczne portale do gwałtów dochodziło w ich wspólnym domu, w czasie kiedy mama dziewczynki była w pracy. W czasie śledztwa przeciwko bratu Nicki Minaj miało wyjść na jaw, że Jelani Maraj wykorzystywał seksualnie nieletnią przez osiem miesięcy. Mężczyzna miał gwałcić dziecko codziennie, a kiedy dziewczynka się broniła, miał jej grozić „brutalnym stosunkiem analnym”.

Jak podają portale była pasierbica Maraja zeznała pod przysięgą, że była bita i zastraszana, żeby nikt nie dowiedział się co robi jej ojczym.

500+, teraz 600+. Co oznacza nowa zmiana? >> 

Jelani Maraj nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że oskarżenia dziewczynki są próbą wyłudzenia od niego 25 milionów dolarów.

Kilka lat temu Nicki Minaj stawała w obronie brata. W 2016 roku raperka napisała nawet list do sądu, w którym dowodziła, że Jelani Maraj jest „najbardziej cierpliwym, delikatnym, szczerym, bezinteresownie wspierającym człowiekiem, jakiego zna”. Raperka nie pojawiła się jednak na ostatniej rozprawie sądowej, na której skazano Maraja.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama