News

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce

Nicki Minaj: brat raperki w więzieniu. Został skazany za gwałt na 11-latce

Fot. Instagram.com/yankeenaijablog/YouTube.com/Nicki Minaj

Brat Nicki Minaj trafił do więzienia. Jelani Maraj został skazany za gwałt na 11-latce na 25 lat więzienia. 

Agresywna panda atakowała turystów na Krupówkach! Interweniowała policja >> 

Brat Nicki Minaj Jelani Maraj skazany za pedofilię

27 stycznia 2020 roku w sądzie w Nowym Jorku zapadł wyrok w sprawie brata Nicki Minaj – Jelaniego Maraja. Sędzia Robert McDonald skazał mężczyznę na 25 lat więzienia za wielokrotne zgwałcenie 11-letniej pasierbicy.  Wyrok w sprawie brata Nicki Minaj został ogłoszony dwa lata po tym, jak mężczyzna został uznany za winnego wykorzystywania seksualnego dziewczynki. 

W 2015 roku Jelani Maraj został aresztowany pod zarzutem molestowania i gwałtu na byłej już pasierbicy. Według doniesień mediów wyniki badań potwierdziły, że jego sperma znajdowała się ubraniach dziewczynki w dniu, w którym razem z matką zgłosiła się na policję.

Dwa lata później dziewczynka opowiedziała o traumatycznych wydarzeniach. Twierdziła, że Jelani Maraj wykorzystywał ją przez kilka miesięcy w 2015 roku. Jak podają zagraniczne portale do gwałtów dochodziło w ich wspólnym domu, w czasie kiedy mama dziewczynki była w pracy. W czasie śledztwa przeciwko bratu Nicki Minaj miało wyjść na jaw, że Jelani Maraj wykorzystywał seksualnie nieletnią przez osiem miesięcy. Mężczyzna miał gwałcić dziecko codziennie, a kiedy dziewczynka się broniła, miał jej grozić „brutalnym stosunkiem analnym”.

Jak podają portale była pasierbica Maraja zeznała pod przysięgą, że była bita i zastraszana, żeby nikt nie dowiedział się co robi jej ojczym.

500+, teraz 600+. Co oznacza nowa zmiana? >> 

Jelani Maraj nie przyznaje się do winy. Twierdzi, że oskarżenia dziewczynki są próbą wyłudzenia od niego 25 milionów dolarów.

Kilka lat temu Nicki Minaj stawała w obronie brata. W 2016 roku raperka napisała nawet list do sądu, w którym dowodziła, że Jelani Maraj jest „najbardziej cierpliwym, delikatnym, szczerym, bezinteresownie wspierającym człowiekiem, jakiego zna”. Raperka nie pojawiła się jednak na ostatniej rozprawie sądowej, na której skazano Maraja.

 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#NickiMinaj's brother, #JelaniMaraj sentenced to 25 years in prison for raping his 11-years-old #stepdaughter repeatedly.⁣ ⁣ Jelani sentenced by Judge Robert McDonald in a New York court on Monday January 25, and was found guilty of predatory sexual assault against a child and endangering the welfare of a child. ⁣ ⁣ Though he has always denied the allegations, claiming the story was concocted to extort his famous younger sister, his stepdaughter took the stand in a 2017 trial to narrate how he raped her in their Baldwin home while he was married to her mother. ⁣ ⁣ Jelani was sentenced to 25 years in prison, two years after a jury handed down the guilty verdict for the sexual abuse which began in 2015.⁣ ⁣ #yankeenaijablog #ynb

Post udostępniony przez YankeeNaija Blog (@yankeenaijablog)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#TUSA song/VIDEO OUT NOW‼️‼️‼️ link in bio. ?? @karolg ?

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#WobbleUpVIDEO OUT NOW

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#BarbieInBelgium ??

Post udostępniony przez Barbie (@nickiminaj)

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.