News

Mike Tyson uderzył fana. Jest decyzja prokuratury ws. sportowca

Mike Tyson uderzył fana. Jest decyzja prokuratury ws. sportowca

fot. Wikimedia Commons/Eduardo Merille

O tym, że Mike Tyson uderzył fana w samolocie, media donosiły pod koniec kwietnia. Prokuratura podjęła decyzję w sprawie sportowca.

Mike Tyson uderzył innego pasażera w samolocie. Jest wideo >> 

Mike Tyson uderzył innego pasażera samolotu

Do zdarzenia z udziałem boksera doszło, kiedy pięściarz miał wylecieć z Międzynarodowego Lotniska w San Francisco na Florydę.

Jeden z pasażerów miał prowokować Mike’a Tysona swoim zachowaniem. Relacjonowano, że kiedy, mimo próśb, mężczyzna się nie uspokoił, Mike Tyson stracił panowanie nad sobą i kilka razy uderzył współpasażera.

Uderzony mężczyzna miał zacząć krwawić. TMZ donosił, że poszkodowany otrzymał pomoc medyczną, a później zgłosił sprawę na policję.

Raper Young Thug został aresztowany. Za co? >>

Przedstawiciele Mike’a Tysona mieli powiedzieć, że pasażer rzucił w kierunku słynnego zawodnika butelkę. Adwokat poszkodowanego miał temu zaprzeczyć i jednocześnie stwierdzić, że jego klient był „nadmiernie podekscytowany” spotkaniem z Tysonem.

Mike Tyson – kara za pobicie pasażera samolotu. Decyzja prokuratury

Mike Tyson uniknie kary za pobicie.

Przeanalizowaliśmy raporty policyjne z Departamentu Policji San Francisco i Biura Szeryfa Hrabstwa San Mateo oraz przejrzeliśmy różne nagrania wideo zebrane przez organy ścigania od innych osób, znajdujących się w samolocie. Nasza decyzja jest taka, że nie będziemy wnosić żadnych zarzutów przeciwko panu Tysonowi w oparciu o okoliczności konfrontacji –cytuje oświadczenie prokuratora okręgowego hrabstwa San Mateo, Stephena Wagstaffa, Polska Times.

Naga Britney Spears znowu w sieci. Dlaczego wrzuca takie zdjęcia? Ekspert komentuje >>

Incydent z udziałem Mike’a Tysona miał miejsce 20 kwietnia 2022 roku.

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.