News

Natalia Madejczyk nie żyje. Tancerkę pożegnał m.in. Michał Piróg

Natalia Madejczyk nie żyje. Tancerkę pożegnał m.in. Michał Piróg

fot. Instagram.com/nataliamadejczyk

Natalia Madejczyk nie żyje – taka wiadomość obiegła media w środę 22 czerwca 2022 roku. Tancerkę pożegnał m.in. Michał Piróg.

Tyler Sanders nie żyje. 18-letni aktor zmarł w swoim domu >>

Natalia Madejczyk była uczestniczką pierwszej polskiej edycji programu You Can Dance – Po Prostu Tańcz! W mediach społecznościowych jednego z jurorów show – Michała Piróga – pojawił się post o odejściu tancerki.

Natalia Madejczyk nie żyje

Śpij spokojnie, aniele piękny. Mogę tylko pytać czemu, czemu teraz, czemu ty. Obudziłem się o 1:47 i już nie zmrużyłem oka. Moje serce pęka. Czemu musimy być światkami, kiedy opuszczają nas tak piękne dusze. Natalia, kochana moja, mogę ci obiecać, że jeszcze zatańczymy.

Dzisiaj zadzwoniła Małgosia, że mamy znów zaproszenie do Londynu (to był taki świetny czas razem). Twój udział w programie. Byłaś jego najjaśniejsza gwiazdą. Będę cię wypatrywać w oczach wszelkich istot, by raz jeszcze się do ciebie uśmiechnąć, popatrzeć i powiedzieć, jak ciebie wszystkim brakuje. Do zobaczenia. Teraz odpocznij chwilkę i wróć do nas – napisał choreograf.

Big Scythe nie żyje. 25-letni raper współpracował z Tymkiem >>

Informacja o śmierci Natalii Madejczyk pojawiła się również na profilach Grupa Festiwal oraz Festiwal Tańca o Puchar Kujaw i Pomorza oraz Mistrzostwa Polski WADF. W komentarzu pod jednym z postów przykrą wiadomość przekazał też Maciej Florek – zwycięzca pierwszej edycji YCD. Wcześniej Maciej Florek prosił o pomoc dla Natalii Madejczyk, która uległa poważnemu wypadkowi.

Natalia Madejczyk – przyczyna śmierci

Jak podaje Onet, przyczyną śmierci tancerki był właśnie wypadek.

Z kolei serwis teleshow.wp.pl przypomina, że w czerwcu na Facebooku powstała grupa wsparcia dla Natalii Madejczyk, gdzie proszono o modlitwę za nią. Podano, że była ofiarą pożaru, który wybuchł w mieszkaniu. Przyjaciele informowali, że jej stan był krytyczny, poparzone zostało 60% jej ciała.

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2020 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.