News

Niall Horan: jesienny koncert już odwołany

Niall Horan: jesienny koncert już odwołany

Fot. Instagram.com/niallhoran

Nial Horan odwołał jesienny koncert w Polsce. Były członek zespołu One Direction wydał oficjalne oświadczenie. 

Koronawirus: odwołane imprezy w Polsce i na świecie [LISTA AKTUALIZOWANA] >> 

Niall Horan odwołuje trasę koncertową i koncert w Polsce

Pod koniec lutego ogłoszono, że Niall Horan wystąpi w Polsce. Koncert 26-letniego Irlandczyka zaplanowano na 13 października 2020 roku w COS Torwar w Warszawie. Były członek One Direction miał wystąpić w naszym kraju w ramach trasy koncertowej Nice To Meet Ya Tour.

Niestety niedawno artysta ogłosił, że odwołuje serię koncertów, w tym show w Polsce. Niall Horan podjął decyzję o anulowaniu Nice To Meet Ya Tour z powodu pandemii koronawirusa.

Biorąc pod uwagę niecodzienne okoliczności, w których się znaleźliśmy, podjąłem decyzję o przesunięciu trasy koncertowej Nice To Meet Ya Tour, która miała odbyć się w tym roku. To była trudna decyzja, ale zdrowie moich fanów i całego zespołu jest zawsze moim najwyższym priorytetem (…). Mam nadzieję, że przedstawię Wam nową muzykę i trasę koncertową w 2021 roku. Chciałbym jak najszybciej poinformować Was o nowych terminach koncertów, ale myślę, że stanie się to dopiero wtedy, kiedy wszystko wróci do normy (…) – napisał Niall Horan w oświadczeniu, które opublikował w mediach społecznościowych.

Odwołane koncerty przez koronawirusa: czy pieniądze za bilety zostaną zwrócone i w jaki sposób? >> 

Wokalista dodał, że w tej chwili zamierza skupić się na nagrywaniu, „żeby w przyszłym roku wrócić z większą ilością muzyki”.

Zamierzam skupić się na pisaniu i nagrywaniu, aby móc wrócić w przyszłym roku i grać Wam wszystkim jeszcze więcej muzyki. Jak wszyscy dobrze wiecie, spotykanie się z Wami i granie dla Was jest powodem, dla którego kocham swoją pracę i moje życie. Nie mogę się doczekać powrotu. Na razie bądźcie bezpieczni. Kocham Was, Nialler – czytamy.

Wybieraliście się na koncert Nialla Horana? 

 

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Excited to share #Flicker on @Spotify with you .

Post udostępniony przez Niall Horan (@niallhoran)

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

What a crowd in Boston as per usual ! Cheers kiss 108 for having me #iHeartJingleBall 📸 @christiantierney

Post udostępniony przez Niall Horan (@niallhoran)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj
Materiały do pobrania Dostępność kanałów Kontakt Regulaminy konkursów Logotypy 4FUN Prywatność Obowiązek informacyjny Regulamin serwisu Informacje o nadawcy
FCBBridge2fun Screen Network naEKRANIE
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.