News

Nick Sinckler ma męża Polaka i chce reprezentować Polskę na Eurowizji!

Nick Sinckler ma męża Polaka i chce reprezentować Polskę na Eurowizji!

fot. instagram.com/nsinckler/

Nick Sinckler ma męża Polaka i bierze udział w polskich preselekcjach do Eurowizji 2020. Kim jest Amerykanin, który chce reprezentować Polskę na Eurowizji?

Nick Sinckler – wiek, twórczość, mąż

Nick Sinckler urodził się 25 lipca 1980 roku w Nowym Jorku. Do Polski przyjechał w 2007 roku. 

Występował z takimi gwiazdami jak Natalia Kukulska czy Kayah. W 2011 roku wydał swój pierwszy album studyjny zatytułowany Nick Sinckler. Grał w teatrze, a także pojawił się w filmie Weekend w reżyserii Cezarego Pazury, w którym zaśpiewał piosenkę Chapter One

Współpracował z wieloma polskimi artystami przy ich płytach. Nagrywał chórki dla T.Love czy pojawił się gościnnie na albumie Blue Cafe.

W programie Śpiewajmy razem. All Together Now był jednym ze stu jurorów. 

Od 2017 roku Nick Sinkler ma męża Polaka. To Michał Kubasiewicz, który jest również menagerem wokalisty. 

Film 365 dni ma dwie wersje?! Fani znaleźli różnicę >>

Nick Sinckler – Eurowizja 2020

Nick Sinckler wystąpi w trzecim odcinku Szansy na Sukces. Eurowizja 2020, który zobaczymy już 16 lutego o godzinie 15:15 na antenie TVP2. Tym razem uczestnicy zmierzą się z utworami zespołu The Beatles. Pod koniec odcinka poznamy kolejną osobę, która w wielkim finale będzie walczyć o reprezentowanie Polski na Eurowizji 2020 w Rotterdamie. W jury ponownie zasiądą Michał Szpak, Cleo i Gromee. 

Eurowizja 2020: będzie CZWARTY finalista?! Zmieniono regulamin >>

Przypominamy, że finał programu Szansa na sukces. Eurowizja 2020 odbędzie się 23 lutego. Już wiadomo, że o reprezentowanie Polski w Rotterdamie zawalczą Kasia Dereń i Alicja Szempolińska. 

Eurowizja 2020: data, miejsce

65. Konkursie Piosenki Eurowizji odbędzie się 12, 14 i 16 maja 2020 roku. Wydarzenie zostanie zorganizowane w Ahoy Rotterdam (Holandia).

Będziecie mu kibicować?

 

 

 

 

 

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj