News

Nicki Minaj przywiezie do Polski… ZŁOTE JEDNOROŻCE!

Nicki Minaj przywiezie do Polski… ZŁOTE JEDNOROŻCE!

fot. materiały prasowe/Prestige MJM

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już za 25 dni! Jej ostatnie występy zdradzają, jak prawdopodobnie będzie wyglądać scena, która stanie w łódzkiej Atlas Arenie. Koncert w Polsce odbędzie się już 24 lutego i będzie trzecim na europejskiej trasie koncertowej, która ma promować najnowszy album Nicki Minaj zatytułowany Queen.

Złote klatki, chińskie budowle promujące utwór Chun Li, bajeczne palmy, złote jednorożce, gigantyczne różowe konie i wszystkie kolory lateksu - to tylko część nowych atrybutów scenicznych artystki, które pojawiają się na scenie. I tak jak przewidywano: przepych koncertów trasy Queen jest niemal pewny!

Podglądając poprzednie trasy Nicki Minaj bez wahania można spodziewać się produkcji z prawdziwym amerykańskim rozmachem. Ten, kto doświadczył ich osobiście, z pewnością może to potwierdzić. W poprzednich latach artystka występowała na ogromnej piętrowej scenie, a kostiumy, w których Nicki pojawiła się, były gorąco komentowane przez media jeszcze długo po zakończeniu koncertów. Trasa PINKPRINT, której zysk oszacowano na 22 miliony dolarów, objęła łącznie 50 krajów na całym świecie. Czy trasa promująca krążek Queen pobije ten wynik?

Koncert w Łodzi z pewnością pobudzi wyobraźnię. Artystka nie boi się kontrowersji, a nadchodzący występ będzie jednym z najgorętszych wydarzeń początku tego roku. Będzie to też pierwsza wizyta Nicki Minaj w Polsce!

Bilety na to wydarzenie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com. Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

?

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

The Pinkprint

Post udostępniony przez Barbie® (@nickiminaj)

Zobacz też
Komentarze : 0
Aby dodać komentarz Zaloguj