Reklama
placeholder
News

Nicki Minaj w Polsce – Future odwołuje koncert. Raperka wystąpi sama?

Nicki Minaj w Polsce – Future odwołuje koncert. Raperka wystąpi sama?

fot. materiały prasowe

Reklama
Reklama
placeholder

Nicki Minaj wystąpi w Polsce już 24 lutego 2019 roku. Raperka odwiedzi nasz kraj po raz pierwszy, a jej koncert odbędzie się w Atlas Arenie w Łodzi. Miał towarzyszyć jej raper Future, a tę dwójkę gościć mieliśmy w naszym kraju w ramach światowej trasy koncertowej NickiHndrxx, która promuje najnowszy album Minaj zatytułowany Queen.

Future odwołał wspólne występy z Nicki Minaj. Na szczęście plany raperki nie ulegną zmianie - wokalistka wystąpi w naszym kraju.

Autorka takich hitów jak Starships i Pound the alarm słynie z przebojów, które podbijają światowe listy przebojów oraz osiągają miliony wyświetleń. Nicki Minaj ma na swoim koncie współpracę z takimi gwiazdami jak Madonna, David Guetta, Beyonce, Rihanna i Ariana Grande.

Nicki Minaj będzie towarzyszył w zamian inny raper - Juice WRLD. Znacie go z takich hitów jak Lucid Dreams.

Jestem bardzo podekscytowana, że fani w Europie będą mogli doświadczyć w pełni mojej twórczości. Wspólnie z moim dyrektorem kreatywnym przygotowaliśmy w najdrobniejszych szczegółach porywającą, unikatową i zapadającą w pamięć trasę, którą chcemy dzielić z moimi fanami. Uwielbiam muzykę Juice WRLD i czuję się spełniona faktem, że dołącza do mnie. To z pewnością zapisze się w historii – podkreśla Nicki Minaj.

Trasa NickiHndrxx to na pewno najgorętsze wydarzenie 2019 roku, ale prawdopodobnie po zmianie osoby towarzyszącej zmieni się również nazwa trasy. Tak czy inaczej, widzimy się 24 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie!

Organizatorem koncertu jest agencja Prestige MJM.

 

 

Reklama
placeholder
Zobacz też
2022 4FUN sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Reklama